ANA SAYFA

Ana Sayfa 

İLETİŞİM

İletişim 

BAĞLANTILAR

Bağlantılar 

SİTE HARİTASI

Site Haritası 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular 

  TMMOB  FIG  CLGE
ENGLISH HKMOBİS ÜYE HKMOBİS

  20 Şubat 2017, Pazartesi

TMMOB HARİTA KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

Site İçi Arama:

Loading
FİG 2018

ANA SAYFA Etkinlik Giriş Sayfası

    YAZ EĞİTİM KAMPI HK.

    KİMLER BAŞVURABİLİR

    KAMP KURALLARI

    KAMP SIRT ÇANTASI

    ATÖLYE ÇALIŞMALARI

    MÜSABAKALAR

    KISAFİLM YARIŞMASI

    FOTOĞRAF YARIŞMASI

    KAMP PROGRAMI

    KONUŞMACILAR

    BASINDA KAMP

    KAMP GÖRÜNTÜ ARŞİVİ

    KAMP ALANI VE ULAŞIM

    İLETİŞİM

    KAMP BAŞVURU FORMU

 

  

15.YAZ EĞİTİM KAMPI KAMP PROGRAMI

 Kamp Programı yayınlandı.

  

HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ

15. YAZ EĞİTİM KAMPI PROGRAMI

1. GÜN

25 AĞUSTOS PERŞEMBE  

8:00

Karşılama ve Kayıt

12:00

Öğle yemeği

15:00

Yerleşme

18:00

Kamp Açılışı ve Açılış Konuşmaları

20:00

Akşam Yemeği

21:00

Yaz Eğitim Kampı Tanıtımı Film Gösterimi

 21:30

Kamp İşleyişine Dair Bilgilendirme Toplantısı

22:30

Kamp Ateşi

0:00

Uyku Zamanı

2. GÜN

26 AĞUSTOS CUMA

7:30

Günaydın

8:00

Sabah Sporu ve Deniz

8:30

Kahvaltı

9:30

Söyleşi: "Bilmeden Yaşamak"

Konuşmacı:

Prof.Dr.Selçuk CANDANSAYAR (Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Psikiyatrist)

11:30

Oryantiring Yarışması İçin Grupların Belirlenmesi

12:30

Öğle Yemeği

13:30

1. Oturum : "Çalışma Yaşamında Örgütlülüğün Önemi"

Yürütücü:

Mustafa Kubilay YILDIRIM (HKMO İzmir Şube Başkanı)

Konuşmacılar:

Arzu ÇERKEZOĞLU (DİSK Genel Sekreteri)

  

Emin KORAMAZ (TMMOB Genel Başkanı)                          

16:00

Oryantiring Teorik Eğitimi ve Yarışması

20:00

Akşam Yemeği

21:00

Atölye Çalışmaları ve Kamp Ateşi

0:00

Uyku Zamanı

3. GÜN

27 AĞUSTOS CUMARTESİ

7:30

Günaydın

8:00

Sabah Sporu ve Deniz

8:30

Kahvaltı

9:30

2. Oturum : "Mekansal Düşünme ve Nesnelerin İnterneti"

Yürütücü:

Prof. Dr. Rahmi Nurhan ÇELİK (İTÜ Geomatik Mühendisliği Bölümü)

Konuşmacılar:

Doç.Dr. Ümit IŞIKDAĞ (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Enformatik Bölümü)

  

Yrd.Doç.Dr. Caner GÜNEY (İTÜ Geomatik Mühendisliği Bölümü)

12:30

Öğle Yemeği

13:30

Söyleşi: "Kendi Everest‘inize Tırmanın"

Yürütücü:

Halil KAYNARCA (40. ve 41. Dönem HKMO Onur Kurulu Üyesi)

Konuşmacı:

Ali Nasuh MAHRUKİ (AKUT Yönetim Kurulu Başkanı)

15:30

Atölye Çalışmaları-Spor Turnuvaları

19:30

Akşam Yemeği

21:00

Söyleşi

  

"Harita Mühendisinin Gözünden Yaşam Koçluğu"

Yürütücü:

Berat SARI (Öğrenci Birliği Y.K. Üyesi)

Konuşmacı:

Pelin Narin TEKİNSOY (Yaşam Koçu)

23:00

Kamp Ateşi

0:00

Uyku Zamanı

4. GÜN

28 AĞUSTOS PAZAR

7:30

Günaydın

8:00

Sabah Sporu ve Deniz

8:30

Kahvaltı

9:30

3. Oturum:  "HKMO Kamplarından Geleceğe Bakış; Geç Farkındalık"

Yürütücü:

Ali İPEK (HKMO Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri)

Konuşmacılar:

Cavit ANT (HKMO Adana Şb. YK Üyesi, TKGM, KAMU)

  

Mert ÖZDAĞ (HKMO Ankara Şb. YK. Üyesi, Ücretli Çalışan, Özel Sektör)

  

Özhan KAYNARCA (HKMO İzmir Şb. YK. Üyesi, Şirket Müdürü, Serbest Çalışan)

  

Ferah Pırlanta KÖKSAL (HKMO Genel Merkez Yedek YK. Üyesi, İşsiz)

  

Simge TOPÇU (HKMO İstanbul Şb. 2. Başkanı, Belediye, Taşeron/Kamu)

12:30

Öğle Yemeği

13:30

4. Oturum:  "Yerel Yönetimler ve Birlikte Çalışabilirlik"

Yürütücü:

Hüseyin ÜLKÜ (HKMO Kırsal ve Kentsel Alan Düzenlemesi Komisyonu Başkanı)

Konuşmacılar:

Dr. Osman GÜRÜN (Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı)

  

Muhittin SELVİTOPU (İzmir Karabağlar Belediye Başkanı)

  

Bahattin GÜMÜŞ (Muğla Menteşe Belediye Başkanı)

  

Mustafa Tunç SOYER (İzmir Seferihisar Belediye Başkanı)

15:30

Atölye Çalışmaları-Spor Turnuvaları

18:00

Teknik Oturum

  

"İHA Uygulamaları"

  

Özhan KAYNARCA (HKMO İzmir Şb. YK. Üyesi)

19:30

Akşam Yemeği

20:30

Atölye Çalışmaları

0:00

Uyku Zamanı

5. GÜN

29 AĞUSTOS PAZARTESİ

7:30

Günaydın

8:00

Sabah Sporu ve Deniz

8:30

Kahvaltı

9:30

5. Oturum: "Toplumsal Mücadelenin Kentsel İzleri ve TMMOB"

Yürütücü:

Melih YALÇIN (TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri)

Konuşmacılar:

Özlem Şenyol KOCAER ( Şehir Plancıları Odası İzmir Şube Başkanı)

  

Emine Helil İnay KINAY (Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı)

  

Halil İbrahim ALPASLAN (Mimarlar Odası İzmir Şube Başkanı)

12:30

Öğle Yemeği

13:30

Söyleşi: "Demokraside Vatandaş Farkındalığı ve Yeni Anayasa"

Konuşmacı:

Prof.Dr. Burhan ŞENATALAR (Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesi Ekonomi Bölümü)

15:30

Atölye Çalışmaları-Spor Turnuvaları

19:30

Akşam Yemeği

20:30

Atölye Çalışmaları

22:00

Söyleşi: "FIG 2018 İstanbul" Kongresine Doğru

 

Dr. Orhan ERCAN (FIG 2. Başkanı, HKMO Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı)

23:00

Kamp Ateşi

0:00

Uyku Zamanı

6. GÜN

30 AĞUSTOS SALI

7:30

Günaydın

8:00

Sabah Sporu ve Deniz

8:30

Kahvaltı

9:30

6. Oturum: "Mesleki ve Kamusal Mücadelede HKMO"

Yürütücü:

Ertuğrul CANDAŞ (HKMO Genel Başkanı)

Konuşmacılar:

Namık GAZİOĞLU ( HKMO Mesleki Uygulamalar ve Yasal Temeller Komisyonu Başkanı)

  

Prof.Dr. Aziz KONUKMAN (Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi)

  

Hüseyin ÖZGÜN (HKMO Hukuk Danışmanı, Emekli Danıştay Hakimi)

12:30

Öğle Yemeği

13:30

Söyleşi: "Sinema ve Tiyatronun Toplumdaki Yeri"

Konuşmacı:

Settar TANRIÖĞEN (Türk Sinema ve Dizi Film Oyuncusu)

18:00

Akşam Yemeği

20:00

Oyuncak Müzesi Gezisi

  

Bademler Köyü (Tiyatro Gösterimi)

  

"Ada" Oyunu

0:00

Uyku Zamanı

7. GÜN

31 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

7:30

Günaydın

8:00

Sabah Sporu ve Deniz

8:30

Kahvaltı

9:30

7. Oturum: "Farkındalık Yaratmanın Bir Aracı Olarak Mizah"

Yürütücü:

Oğulcan CENGİZ (15. Yaz Eğitim Kampı Yürütme Kurulu Üyesi)

Konuşmacılar:

Billur BOLU (Video İçerik Uzmanı, Nedir TV)

  

Emre CANPOLAT (Tiyatro, Dizi Oyuncusu. BKM Mutfak)

12:30

Öğle Yemeği

13:30

8. Oturum: "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Atölyesi"

Yürütücü:

Ayça ATEŞ (Öğrenci Birliği Y.K. Üyesi)

Konuşmacılar:

Yelda ŞİMŞİR (Sosyolog)

  

Duygu ÖZ (Psikolog)

16:00

Atölye Çalışmaları-Spor Turnuvaları

19:30

Akşam Yemeği

20:30

Atölye Çalışmaları

23:00

Kamp Ateşi

0:00

Uyku Zamanı

8. GÜN

1 EYLÜL PERŞEMBE

7:30

Günaydın

8:00

Sabah Sporu ve Deniz

8:30

Kahvaltı

9:30

9. Oturum

  

Öğrenci FORUMU: "HKMO Öğrenci Örgütlülüğü, Öğrenci Sorunları ve Kamp Değerlendirmesi"

Yürütücüler:

Ruken YILMAZ (Öğrenci Birliği Başkanı)

  

Mehmet Ali BOZKUŞ(Öğrenci Birliği Y.K. Üyesi)

12:30

Öğle Yemeği

14:30

Atölyeler, Son Hazırlık Çalışmaları ve Turnuva Finalleri

18:30

Veda Yemeği

20:00

Katılım Belgelerinin Verilmesi- Atölye Çalışmalarının Sergilenmesi - Ödül Töreni

0:00

Uyku Zamanı

9. GÜN

KAPANIŞ (2 EYLÜL CUMA)

7:30

Günaydın

8:00

Sabah Sporu

8:30

Kahvaltı

11:00

Kamp Kapanış

   

 

(5751 KB) KAmp_Programı_2016_aipek

PDF uzantılı dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

 

 

e-HİZMETLER:
| HKMOBİS | WEBMAIL |

© 2004-2017 Tüm hakları TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI aittir.
Sitede yer alan görsel ve metin öğeler izinsiz kullanılamaz.

TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
SÜMER 1. SOKAK NO: 12/4 06440 KIZILAY / ANKARA
TEL: +90 312 232 5777 (PBX) - FAKS: +90 312 230 85 74 - GSM: 0533 762 28 13

 


 
Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.