TURNUVALAR 

Kampın ilk günü oluşturulan takımlarla kamp süresince masa tenisi, basketbol ve voleybol turnuvaları ve de  ip çekme yarışması düzenlenmektedir. Turnuva birincilerine veda yemeğinde ödülleri verilecektir.

  

ORYANTİRİNG YARIŞMASI

"Harita ve Pusula" ile zamana karşı koşarak hedef bulma sporu olan Oryantiring Yarışması"HKMO ORYANTİRİNG" kulübü etkinliği olarak her yıl gerçekleştirilmekte ve mesleğimizle yakından ilgili de olan bu oyunla ilgili tüm katılımcılara eğitim verilmektedir. Hazırlıkları kamp öncesi başlayan yarışma için arazi ve harita çalışması yapılmakta, araziye özel işaretler gizlenmekte ve bunlar haritaya işaretlenmektedir. Tüm öğrencilerin yer aldığı takımlar oluşturulmaktadır. Takımlar, kamp alanı ve çevresine yerleştirilen işaret bayraklarını belirlenen kurallar çerçevesinde en kısa sürede bulmak için zamana karşı yarışacaklardır. Kazanan takıma veda yemeği akşamında ödülleri takdim edilecektir.

  

BİLGİ YARIŞMASI 

Farklı üniversite ve sınırlafdan kişilerin oluşturacağı gruplar arasında temel düzeyde mesleki bilgiye dayalı ve farklı aşamalardan oluşan bir yarışma düzenlenecektir. Kazanan gruba veda gecesinde ödülleri takdim edilecektir. 

Yukarı Çık