ANA SAYFA

Ana Sayfa 

İLETİŞİM

İletişim 

BAĞLANTILAR

Bağlantılar 

SİTE HARİTASI

Site Haritası 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular 

  TMMOB  FIG  CLGE
ENGLISH HKMOBİS ÜYE HKMOBİS

  26 Eylül 2017, Salı

TMMOB HARİTA KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

Site İçi Arama:

Loading
FİG 2018

ANA SAYFA Etkinlik Giriş Sayfası

    YAZ EĞİTİM KAMPI HK.

    KAMP KURALLARI

    KAMP PROGRAMI

    ATÖLYE ÇALIŞMALARI

    FOTOĞRAF YARIŞMASI

    KISAFİLM YARIŞMASI

    MÜSABAKALAR

    BASINDA KAMP

    KAMP GÖRÜNTÜLERİ

    KAMP SIRT ÇANTASI

    KAMP ALANI VE ULAŞIM

    İLETİŞİM

    KAMP BAŞVURU FORMU

 

  

16.YAZ EĞİTİM KAMPI KAMP PROGRAMI

 

1. GÜN

5 EYLÜL SALI 

08:00

Karşılama ve Kayıt

13:00

Öğle yemeği

15:00

Yerleşme ve Kamp İşleyişine Dair Bilgilendirme Toplantısı

18:00

Kamp Açılışı ve Açılış Konuşmaları

20:00

Akşam Yemeği

 21:30

Atölyelerin Oluşturulması

22:30

Kamp Ateşi

00:00

Uyku Zamanı

2. GÜN

6 EYLÜL CARŞAMBA

07:30

Günaydın

08:00

Sabah Sporu ve Deniz

08:30

Kahvaltı

10:00

1. Oturum: "İnsan Olmak"

Konuşmacı:

Yrd.Doç.Dr. Eylem Gökçe TÜRK (Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Psikolojisi ABD)

11:00

Atölye Çalışmaları

13:00

Öğle Yemeği

14:00

2. Oturum : "Kültür Kuramı Açısından Haritacılık"

Konuşmacı:

Prof.Dr. Tevfik AYAN (İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği Bölümü Emekli Öğr. Üyesi)

16:00

Oryantiring Teorik Eğitimi

16:30

Oryantiring Yarışması

19:30

Akşam Yemeği

21:00

Atölye Çalışmaları

00:00

Uyku Zamanı

3. GÜN

7 EYLÜL PERŞEMBE

07:30

Günaydın

08:00

Sabah Sporu ve Deniz

08:30

Kahvaltı

10:00

3. Oturum: "Mesleki Uygulamalar ve Değerler"

Yürütücü

Mustafa Kubilay YILDIRIM (HKMO İzmir Şube Başkanı)

Konuşmacılar:

Bahattin GÜMÜŞ (Muğla / Menteşe Belediye Başkanı)

  

Prof. Dr. Haluk ÖZENER (Boğaziçi Üniv.Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü)

13:00

Öğle Yemeği

  

Atölye Çalışmaları-Spor Turnuvaları

16:30

Teos Antik Kent Gezisi

  

Bilgilendirme: TEOS Ören Yeri Hakkında

Konuşmacı:

Prof. Dr. Musa KADIOĞLU (Kazı Başkanı, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğr. Fakül. Arkeoloji Böl.)

18:00

Söyleşi "Neden Yavaş Şehir?"

Konuşmacı:

Mustafa Tunç SOYER (İzmir Seferihisar Belediye Başkanı)

19:30

Akşam Yemeği

20:30

Atölye Çalışmaları

23:00

Kamp Ateşi

00:00

Uyku Zamanı

4. GÜN

8 EYLÜL CUMA

07:30

Günaydın

08:00

Sabah Sporu ve Deniz

08:30

Kahvaltı

10:00

4. Oturum:  "Teknolojik Gelişmelerin Işığında Mesleğimize Bakış"

Yürütücü:

Uzman Dr. Taylan ÖCALAN (Yıldız Teknik Üniversitesi, Harita Mühendisliği Bölümü)

Konuşmacılar:

Yrd.Doç.Dr. Osman Sami KIRTILOĞLU (Katip Çelebi Üniversitesi, Harita Mühendisliği Bölümü)

  

Doç.Dr. Volkan ÇAĞDAŞ (Yıldız Teknik Üniversitesi, Harita Mühendisliği Bölümü)

  

Yrd.Doç.Dr. Nusret DEMİR (Akdeniz Üniversitesi, Uzay Bilimleri ve Teknolojileri Bölümü)

13:00

Öğle Yemeği

14:30

5. Oturum:  "Toplumsal Aydınlanmada Sanatçının Yeri"

Yürütücü:

Sercan YALÇINKAYA (Kamp Yürütme Kurulu Üyesi)

Konuşmacılar:

İlkay AKKAYA (Müzisyen, Grup Kızılırmak‘ın Solisti)

  

Sadık GÜRBÜZ (Türk Halk Müziği Sanatçısı, Besteci ve Oyuncu)

16:30

Atölye Çalışmaları-Spor Turnuvaları-Yarışma

19:30

Akşam Yemeği

21:00

6. Oturum: "Yerelde Farkındalık Yaratmak"

Yürütücü:

Dilan KIRMIZI (HKMO Öğrenci Birliği, Kamp Yürütme Kurulu Üyesi)

Konuşmacı:

Fatih Mehmet MAÇOĞLU (Tunceli / Ovacık Belediye Başkanı)

22:00

Atölye Çalışmaları

00:00

Uyku Zamanı

5. GÜN

9 EYLÜL CUMARTESİ

07:30

Günaydın

08:00

Sabah Sporu ve Deniz

08:30

Kahvaltı

10:00

7. Oturum: "Genç Mühendisler Anlatıyor"

Yürütücü:

Özhan KAYNARCA (HKMO İzmir Şb. YK. Üyesi, Şirket Müdürü, Serbest Çalışan)

Konuşmacılar:

Hüseyin ARKAN (HKMO Ankara Şb. Saymanı, Ücretli Çalışan, Özel Sektör)

  

Betül ÇÖLBAY (Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kamu, Sözleşmeli)

  

Sevsin ERDOĞAN (TKGM İstanbul Kadastro Müdürlüğü, kamu)

  

Şahin ATAGÜN (HKMO Diyarbakır Şb. YK. Üyesi, İşyeri Sahibi, Serbest Çalışan)

11:00

Atölye Çalışmaları-Spor Turnuvaları-Yarışma

13:00

Öğle Yemeği

14:30

8. Teknik Oturum : "Alet ve Yazılım Firmalarının Ölçme ve Değerlendirme Sürecindeki Önemi"

Yürütücü:

Dr. İlhan EKİNCİOĞLU (Harita Mühendisi, CBS Uzmanı)

Konuşmacılar:

Ali KAPLAN (Sistem A.Ş.)

  

Fikret MORAL, Yasin KONYAR (Geoteknik San. Tic. Ltd. Şti.)

  

Hasan GEZGİN, A. Bora BÜYÜKPOYRAZ (Atay Mühendislik)

19:30

Akşam Yemeği

21:00

Söyleşi: "Tarihimizde 9 Eylül"

Konuşmacı:

Hidayet KARAKUŞ (Öğretmen, Şair, Yazar)

22:00

Atölye Çalışmaları

23:00

Kamp Ateşi

00:00

Uyku Zamanı

6. GÜN

10 EYLÜL PAZAR

07:30

Günaydın

08:00

Sabah Sporu ve Deniz

08:30

Kahvaltı

10:00

9. Oturum: "Kentsel Değerler ve Kent Yönetimi"

Yürütücü

Ertuğrul CANDAŞ (HKMO Genel Başkanı)

Konuşmacı:

Aziz KOCAOĞLU (İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı)

13:00

Öğle Yemeği

14:30

10. Oturum: "HKMO Bizim İçin Ne Yapıyor?"

Yürütücü

Hüseyin ÜLKÜ (HKMO 37. 38. ve 39. Dönemler Genel Başkanı)

Konuşmacılar:

Mustafa YILDIZ (HKMO Onur Kurulu Üyesi)

  

Namık GAZİOĞLU (HKMO Mesleki Uygulamalar ve Yasal Temeller Komisyonu Başkanı)

  

Ali İPEK (HKMO Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri)

  

Eray YILDIZ (HKMO Denetleme Kurulu Üyesi)

16:30

Atölye Çalışmaları-Spor Turnuvaları-Yarışma

19:30

Akşam Yemeği

  

Kamp Ateşi

00:00

Uyku Zamanı

7. GÜN

11 EYLÜL PAZARTESİ

07:30

Günaydın

08:30

Kahvaltı

10:00

11. Oturum: "Demokratik Muhalefet ve Demokrasi Kültürü"

Yürütücü

Prof.Dr. Aziz KONUKMAN (Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

Konuşmacılar:

Prof.Dr. Yalçın KARATEPE (Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi)

  

Yrd.Doç.Dr. Güven Gürkan ÖZTAN (İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi)

13:00

Öğle Yemeği

14:30

12. Oturum: "Toplumsal Etkileşim ve Medya"

  

Enver AYSEVER (Gazeteci, Yazar)

15:30

Atölye Çalışmaları-Spor Turnuvaları-Yarışma

19:30

Akşam Yemeği

21:00

Söyleşi: "Ülkemizde Sanatçı Olmak"

  

Meltem CUMBUL (Oyucular Sendikası Genel Başkanı, Sinema, Dizi ve Tiyatro Oyuncusu)

00:00

Uyku Zamanı

8. GÜN

12 EYLÜL SALI

07:30

Günaydın

08:30

Kahvaltı

10:00

13. Oturum: "Örgütlü Olmanın Hayatımızdaki Yeri"

Yürütücü

Melih YALÇIN (TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri)

Konuşmacılar:

Arzu ÇERKEZOĞLU (DİSK Genel Sekreteri)

  

Emin KORAMAZ (TMMOB Genel Başkanı)                          

  

Aysun GEZEN (KESK Eş Genel Başkanı)

  

Öğle Yemeği

14:00

14. Oturum: Öğrenci FORUMU

15:30

Atölyeler, Son Hazırlık Çalışmaları ve Turnuva Finalleri

18:30

Veda Gecesi ve Gala Yemeği

  

Katılım Belgelerinin Verilmesi- Atölye Çalışmalarının Sergilenmesi - Ödül Töreni

  

Uyku Zamanı

9. GÜN

13 EYLÜL ÇARŞAMBA (KAPANIŞ)

08:00

Günaydın

08:30

Kahvaltı

11:00

Kamp Kapanış

 

(629 KB) 16. Yaz Eğitim Kampı Programı

PDF uzantılı dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

 

 

e-HİZMETLER:
| HKMOBİS | WEBMAIL |

© 2004-2017 Tüm hakları TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI aittir.
Sitede yer alan görsel ve metin öğeler izinsiz kullanılamaz.

TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
SÜMER 1. SOKAK NO: 12/4 06440 KIZILAY / ANKARA
TEL: +90 312 232 5777 (PBX) - FAKS: +90 312 230 85 74 - GSM: 0533 762 28 13

 


 
Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.