KAĞITHANE BELEDİYESİ VE KAĞITHANE BÖLGESİNDE ÇALIŞAN MESLEKTAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİK

04.12.2012 tarihinde Yönetim Kurulu Üyelerimiz Alişan Çalcalı, Turğay Erkan, Şube Müdürümüz Evrim Toprak Şahin ve Kağıthane bölgesinde serbest çalışan meslektaşlarımız tarafından Kağıthane Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü ziyaret edildi. Plan ve Proje Müdürü Enver Çalcı, işyeri ve ilçe temsilcilerimiz Hüseyin İlgü, Mustafa Tadık ve kurumda çalışan meslektaşlarımızın da katılım sağladığı toplantıda teknik uygulama sorumluluğu, kamuda çalışan meslektaşlarımızın sorunları, LİHKAB ve özel sektörde çalışan meslektaşların iş alanları ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı.

Daha sonra İmar ve Şehircilik Müdürü Davut Paralı makamında ziyaret edildi. Serbest çalışan meslektaşlarımız mesleki uygulamalarla ilgili yaşadıkları sorunları dile getirdiler. Davut Paralı bu konuda Müdürlük olarak yapılan çalışmaların bitirilmek üzere olduğunu ve yakın bir zamanda uygulanmaya başlanacağını belirtti.

Bizleri makamında kabul eden Plan Proje Müdürü Enver Çalcı, İmar ve Şehircilik Müdürü Davut Paralı, toplantıya katılımı sağlayan temsilcilerimiz Hüseyin İlgü ve Mustafa Tadık‘a ve toplantıya katılım sağlayan meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.


Yukarı Çık