ANA SAYFA

Ana Sayfa 

İLETİŞİM

İletişim 

BAĞLANTILAR

Bağlantılar 

SİTE HARİTASI

Site Haritası 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular 

  TMMOB  FIG  CLGE
ENGLISH HKMOBİS ÜYE HKMOBİS

  21 Kasım 2017, Salı

TMMOB HARİTA KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

Site İçi Arama:

Loading
FİG 2018

ANA SAYFA Şube Giriş Sayfası

    Şube Yönetim Kurulu

    Şube Tarihçesi

    Şube Çalışanları

    Büro İşlemleri

    Temsilcilikler

    İşyeri Temsilcileri

    Komisyonlar

    Çalışma Grupları

    Mesleki Denetim Görevlileri

    Çalışma Programı

    Çalışma Raporu

    Haberler

    Basın Açıklamaları

    İş Yaşamı Duyuruları

    Evlilik Duyuruları

    Yeni Doğan Duyuruları

    Yitirdiklerimiz

    MİSEM Eğitimleri

 
 

Son Çıkan Yayınlar

» ŞUBE KİTAPLARI

TAPU PLANLARI TÜZÜĞÜ VE TEKNİK UYGULAMA SORUMLULUĞU (TUS) PANELİ
HKMO

Tüm Şube Kitapları

  

ŞUBEMİZ 12.DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 29.01.2016  Güncellenme Zamanı: 29.01.2016 14:34:51  Yayınlayan Birim: ADANA ŞUBE  
 

MESLEKTAŞLARIMIZA VE KAMUOYUNA
  Şubemizin, 12. dönem Olağan Genel Kurulu, 16-17 Ocak 2016 tarihinde yapılmış olup seçilen Yönetim Kurulu yaptığı ilk toplantıda görev dağılımını oy birliği ile karar altına alarak çalışmalarına zaman kaybetmeden başlamıştır.
Bu karara göre ; Şube Başkanı Yaşar TANRIVERDİ, Şube II. Başkanı Şafak FİDAN, Şube Sekreteri Ali KUZU, Şube Saymanı Şule BAHAR ÜNNÜ, Üye Dilek BOZKURT, Üye Cavit ANT ve Üye Mehmet ARDIÇ şeklinde bir görev dağılımı belirlenmiştir.
Yönetim Kurulu Yedek Üyelerimiz ise İlker CEM KÜÇÜK, Mustafa İLKER AVAROĞLU, Kutlay OKAN DOĞAN, Umut ÇAĞRI GÜLLÜ, Nihat YILMAZ, Aziz KARATAŞ ve Ferhat GÜVEL şeklindedir.          
 Bu yönetim kurulumuzun yanı sıra ; Şubemiz Danışma Kurulu Üyeleri, 12. Dönem Olağan Genel Kurulumuzda seçilen Asıl ve Yedek Delege meslektaşlarımız, Temsilcilik, Temsilci Yardımcılığı ve Mesleki Faaliyet Denetimi görevi yürüten çok değerli arkadaşlarımız, Şubemizin önceki dönemler Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve her düzeyde görev almış, katkı sağlamış, eleştirmiş, uyarmış, önermiş, farklılığını saklama ihtiyacı duymamış meslektaşlarımız ile çalışmalarımıza katkı koymak isteyen tüm üyelerimizin 12. Dönemde gerçekleştireceğimiz çalışmalarımıza katkı verip zenginlik katacağı inancındayız.
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası, Adana Şube Yönetim Kurulu olarak, sevgiyi, saygıyı, birlikteliği, beraberliği ön planda tutan bir yönetim anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz.
Mesleğimizin geleceği adına önemli bir görevi üstlendik. Sorumluluklarımızın bilinci içerisindeyiz. Taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle ilkeli, kararlı hizmetler sunmaya ve onurlu mücadelemizde ayrım yapmadan tüm meslektaşlarımızı kucaklayarak hizmet vermeyi esas alacağız.  
Şubemizin 12. çalışma döneminde, siz değerli Üyelerimizden alacağımız güç ve destekle, Odamızı, Şubemizi ve mesleğimizi daha iyi noktalara taşıma arzusundayız. Hatalı ve yanlış bulduğunuz konuların eleştirilmesini sizlerden bekliyoruz. Bu konulardaki önerileriniz ve eleştirileriniz bizleri mesleğimiz adına daha başarılı işler yapmaya yöneltecektir. Farklı düşüncelerin bir arada görüşülmesinden güzel sonuçlar çıkar düşüncesiyle hareket edeceğiz.
Şubemiz kurulduğundan bu yana var olan, katılımcı, paylaşımcı, demokratik ve çağdaş bir meslek örgütü inancı, aynı ilkeli anlayışla, etkinliklerini geleceğe taşıyarak, meslektaşlarımızın ve mesleğimizin haklarının savunulması için,  mücadelesini sürdürmeye devam edecektir. Mesleki sorunlarımızın çözümü yanında, ülkemizin temel sorunlarıyla da duraksamadan, birlikte mücadele ederek, tüm zorlukları aşacağımız inancını taşımaktayız.
Üreterek büyüyen, paylaşarak gelişen, Bağımsız, Demokratik, Özgür bir Türkiye‘de refah içinde bir arada yaşama çabasının savunucusu mühendisler olmaya devam edeceğiz.
TMMOB HKMO Adana Şubesi olarak, 16-17 Ocak 2016 tarihinde demokratik bir ortamda gerçekleştirdiğimiz 12. Olağan Genel Kurulumuzda sizlerin desteği ve güveniyle yönetime seçilme onurunu yaşadık. Tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.
12. Dönemi tüm üyelerimizle birlikte yürüteceğiz. Saygılarımızla.

 

                                                                                                                                                HKMO Adana Şube
                                                                                                                                        12. Dönem Yönetim Kurulu

Adana Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »


 

e-HİZMETLER:
| HKMOBİS | WEBMAIL |

© 2004-2017 Tüm hakları TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI aittir.
Sitede yer alan görsel ve metin öğeler izinsiz kullanılamaz.

TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
SÜMER 1. SOKAK NO: 12/4 06440 KIZILAY / ANKARA
TEL: +90 312 232 5777 (PBX) - FAKS: +90 312 230 85 74 - GSM: 0533 762 28 13

 


 
Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.