İMAR UYGULAMASI PANEL YAPILDI

 15 Temmuz 2016 saat 14:00`de Canik Kültür Merkezi toplantı salonunda, HKMO Samsun Şubemiz tarafından, "İmar Uygulamaları ve Kentsel Alan Düzenlemeleri" konulu panel düzenlenmiştir. Moderatörlüğünü HKMO Samsun Şubesi Başkanı Doç. Dr. Aziz ŞİŞMAN`ın yaptığı panelde; Tapu ve Kadastro Başmüfettişi Sayın Hüseyin KOÇAK, İlkadım Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Sayın Mecit KARAİSMAİL, Atakum Belediyesi Plan Proje Müdürü Sayın Osman İNAN, Canik Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Sayın Hasan DEMİR ve Özel Sektörde faaliyet gösteren üyemiz Sayın Fikret PEKAL konuşmacı olarak katılım sağlamışlardır. 

 

İki oturumda gerçekleştirilen panelin ilk oturumunda Tapu ve Kadastro Başmüfettişi Hüseyin KOÇAK İmar uygulamaları hakkında detaylı bir sunum yapmıştır. İkinci oturumda tüm panelistlerin katılımı ile soru- cevap şeklinde panel tamamlanmıştır. Panele Şubeye bağlı illerden Kadastro Müdürlükleri ve Belediyeler başta olmak üzere Kamu ve özel sektörden meslektaşlarımız yoğun ilgi göstermiştir. 

 

Panel sonunda etkinliğe katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür edilerek, etkinliğe katkı sağlayan panelistlere Şubemiz adına Başkan Aziz ŞİŞMAN tarafından plaket takdim edilmiştir. Ayrıca bu tür mesleki toplantıların düzenli olarak yapılmasının yararı hususuna vurgu yapılmıştır.Yukarı Çık