BAŞVURULAR VE KONAKLAMA İLE İLGİLİ...

Kamp başlıyor...

Bu yıl "Farkındalık" teması ile 15.sini düzenleyeceğimiz Yaz Eğitim Kampı için yapılan başvuru beklenildiği gibi oldukça fazla olmuştur. 

Kamp alanın kapasitesi ve organizasyonun aksamadan yürütülmesinin sağlanabilmesi amacı ile, kamp yürütme kurulunca belirlenen esaslara göre belirli bir katılımcı sayısı belirlenmiştir. Bu katılımcı sayısına göre davet edilecek öğrencilerin belirlenmesinde; her üniversiteden gelen başvuru sayısına ve üniversite sayısına göre okul kontenjanları belirlenmiş, bu doğrultuda üniversite çeşitliliği sağlanmış, ilk defa katılacak olanlara ve kamp yürütme kurulunda görev alan HKMO öğrenci birliği üyelerine öncelik tanınmıştır. Davet edilecek öğrencilerin her biri aranarak kendilerine katılım konusunda bilgi verilmiştir. HKMO Ailesi olarak ilginiz için teşekkür eder, diğer oda etkinliklerimizde de aynı ilgiyi görmekten mutluluk duyarız. 

Kamp katılım listesinde bulunmayan öğrenci veya mezun üyelerimizce, kamp etkinlik alanı içerisinde kapalı ve açık alanlarda gece konaklaması kesinlikle yapılmayacaktır. 

 

Kamp kuralları hakkında detaylı bilgi için: http://www.hkmo.org.tr/etkinlikler/yaz/etkinlik_metin.php?etkinlikkod=46&metin_kod=211

 

Yeniden görüşmek üzere...

 

HKMO 15. Yaz Eğitim Kampı Yürütme Kurulu


Yukarı Çık