TEMSİLCİLİK TOPLANTISI YAPILDI!!!

TEMSİLCİLİK TOPLANTISI YAPILDI!!!

Şubemiz 13. Dönem Çalışma Programı içerisinde yer alan programlı etkinliklerden temsilcilik toplantısı 24 Eylül 2016 tarihinde Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Bursa Şube Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya, Şubemize bağlı İl/İlçe Temsilcilerimiz, Temsilci yardımcılarımız,  Mesleki Faaliyet Denetimi görevlilerimiz,  Şube Başkanımız Ali Faruk ÇOLAK, Şube II.Başkanımız Kubilay Öksüz Şube Saymanımız Serkan Bulut, Şube yönetim kurulu üyelerimiz ve Şube Mesleki Faaliyet Denetim görevlimiz Seval İNAN katılım sağladı.

Toplantı, Şube Başkanımız Ali Faruk ÇOLAK‘in yaptığı açılış konuşması ile başladı. Şube Başkanımız Ali Faruk ÇOLAK Bursa Şubeye bağlı Temsilcilerin ve Mesleki Faaliyet Denetim görevlilerinin sorumluluk alanları ve yetkileri hakkında bilgilendirme yaptı. Harita ve Kadastro Mühendislik Müşavirlik hizmeti üreten gerçek ve tüzel kişilerin, ürettikleri hizmetlerin ücret tarifesine uygunluğunun denetimini yaptırmakla yükümlü olduğunu ve mesleki faaliyet denetiminin işin içeriğinin denetlenmesi anlamı taşımadığını ifade etti.

Toplantıya katılan Temsilci ve Mesleki Denetimci görevlilerimiz sorumlu oldukları bölgelerde karşılaştıkları sorunları dile getirdi, yaşanan aksaklıkların nasıl giderileceği hususunda fikir alış verişinde bulunuldu. Yararlı geçtiğini ve etkili olduğunu düşündüğümüz toplantının tekrarlanması konusunda görüş birliğine varılarak toplantı sonlandırıldı.

 


Yukarı Çık