İBB HARİTA MÜDÜRLÜĞÜ`NE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ.

Şubemiz Öğrenci Komisyonu 18 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Harita Müdürlüğü’ne bir teknik gezi düzenledi..

Şubemiz gerek bünyesindeki meslektaşlarımızın gerekse ülkemizde mühendislik eğitimini-öğrenimini sürdürmekte olan öğrencilerin mesleki, bilimsel ve teknolojik gelişmeler hakkında bilgilendirilmesi amacıyla düzenlediği panel, sempozyum, kongre, kurultay vb. etkinliklerin yanı sıra mesleğimiz açısından önemli çeşitli kurum ve kuruluşlara da teknik geziler gerçekleştirmektedir.

Bu kapsamda Şubemiz Öğrenci Komisyonu 18 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Harita Müdürlüğü`ne bir teknik gezi gerçekleştirdi.

YTÜ ve İTܑden Harita ve Geomatik Mühendisliği öğrencileri, Şube Müdürümüz Evrim Toprak Şahin ve Şube çalışanımız Metin Uğumlu`nun katıldığı teknik gezide, Harita Müdürü Yılmaz Yıldız tarafından karşılanan öğrenciler Harita ve Uygulama Ölçme Şefi Erdoğan Şimşek eşliğinde Adres Yönetim Şefliği, Halihazır Harita Şefliği, Harita Uygulama ve Ölçme Şefliği, İdari İşler ve Arşiv Şefliği, İmar Uygulama Şefliğini gezerek bu birimlerde gerçekleştirilen Harita Mühendisliği uygulamaları konusunda bilgi aldılar.

Öğrenciler açısından oldukça verimli geçtiğini düşündüğümüz teknik gezide bizleri ağırlayan İBB Harita Müdürü sayın Yılmaz Yıldız`a, sunumları ile bilgilendirmede bulunan sayın Erdoğan Şimşek`e, Şefliklerde bizlere çalıştıkları alanlar hakkında bilgilendirmede bulunan meslektaşlarımıza ve diğer belediye çalışanlarına, teknik gezimize katılan öğrencilere teşekkür ederiz. 


Yukarı Çık