13.GELENEKSEL BOWLİNG TURNUVASI DÜZENLENDİ!!!

13.Geleneksel Bowling Turnuvası Düzenlendi!!!

Harita Kadastro Mühendisleri Odası Bursa Şubemiz Geleneksel Bowling Turnuvası,17 Şubat 2017 tarihinde Anatolıum Rainbowl Bowling salonunda düzenlendi.

Çekişmeli ve heyecanlı müsabakaların yaşandığı HKMO Geleneksel Bowling Turnuvası‘nda Şampiyon takımın kupa ve madalyalarını HKMO Bursa Şube Başkanımız Ali Faruk Çolak takdim etti.

Müsabakalar sonrasında 1.takım Bursa Büyükşehir Belediyesi,2.takım Düzey Harita Ltd. Şti Üçüncülüğü ise BUSKİ takımları kazanmıştır. Turnuvada kadın ve erkek kategorilerinde en fazla skor yapan oyuncular da madalyalarını aldı. Takımlarda yer alan minik oyuncuların da unutulmadığı organizasyonda, Şube Başkanımız Ali Faruk Çolak tarafından günün prens ve prenseslerine şeker hediye edildi. Centilmence mücadelelerin yaşandığı ve dostluğun kazandığı turnuva sonunda yarışmacılar ve aileleri hatıra fotoğrafında bir araya geldi.

Turnuva sonrasında konuşan Şube Başkanımız Ali Faruk Çolak, turnuvaya katkı koyan ve centilmence müsabakalar ortaya çıkmasını sağlayan takımlara teşekkür etti. Harita Kadastro Mühendisleri olarak bu tip organizasyonların birlik ve beraberliği artırmak adına önemli olduğunu vurgularken sportif, sosyal ve kültürel etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.


Yukarı Çık