GELENEKSEL ŞUBE YEMEĞİMİZ DÜZENLENDİ!!!

GELENEKSEL ŞUBE YEMEĞİMİZ DÜZENLENDİ!!!

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Bursa Şubemizin, Geleneksel yemeği 17 Mart 2017 tarihinde CROWNE Plaza Otelde gerçekleştirildi.

 Etkinliğe CHP Bursa Milletvekili Prof. Dr. Lale Karabıyık, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Atilla Ödünç, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi İlker Duran, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, Tapu Kadastro Bölge Müdürü Feridun Yörük, Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü yöneticileri, Akademik Oda Başkanları, oda yöneticileri ve HKMO üyeleri katıldı.

HKMO Bursa Şubesi Başkanımız Ali Faruk Çolak; Odanın kurulduğu günden bu yana hem ülke hem de kente hizmet etmek için gayret gösterdiklerini söyledi.1992 yılından bu yana görev alan tüm harita kadastro mühendislerinin desteğiyle HKMO Bursa Şubesi‘nin başarılı bir şekilde bu günlere geldiğini kaydeden Çolak, şunları söyledi: "Bugün buradaki birlik ve beraberliğimiz tamamen gönülden. Bu samimiyetin tüm ülkemizde ilelebet devam etmesini ve birlikteliğimizin her zaman Al Sancaklı bayrak altında ve Kur‘an‘ın gösterdiği yolda devam etmesi umuduyla hepinizi saygıyla selamlıyorum. Mühendis de olsak, mimar da olsak, doktor da olsak, işçi de olsak, öğrenci de olsak Türkiye Cumhuriyeti için ilelebet çalışacağız."dedi.

 Meslekte 25. yılını dolduran üyelere plaket verilirken aynı zamanda meslekte 60. yılını dolduran Ali Kıran‘a plaket takdim edildi. Geceye katkılarından ötürü sponsorlar da ödüllendirildi. Plaket töreninin ardından hep birlikte pasta kesildi.

Gecenin sonunda ülkemizin geleceği ve varoluşu için mücadele eden şehitlerin anısına yemeğe katılan herkese Türk Bayrağı hediye edildi.

 


Yukarı Çık