DİYARBAKIR ŞUBEMİZDE İL TEMSİLCİLERİ VE MESLEKİ FAALİYET DENETİM GÖREVLİLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Diyarbakır Şubemizde 1 Nisan 2017 Cumartesi günü toplantı gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıya Oda Başkanı Ertuğrul Candaş, Oda 2. Başkanı Turğay Erkan, Oda Genel Sekteri Ayhan Erdoğan, Oda Örgütlenme Sekreteri Ali İpek, Oda Yönetim Kurulu Üyesi Levent Özmüş ve Oda Genel Merkez Teknik İşler Şube Müdürü Onur Sevencan, Diyarbakır Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve Diyarbakır Şube etkinlik alanı içerisinde faaliyet gösteren il temsilcileri ve mesleki faaliyet denetim görevlileri katıldı.

Açış konuşmalarını sırasıyla Diyarbakır Şube Başkanı Can Deniz Akdemir ile Oda Genel Başkanı Ertuğrul Candaş‘ın yaptığı toplantıda, yeni TİP sözleşme sistemi, yeni TİP sözleşme sisteminin uygulanmasında yaşanan sıkıntılar, mesleki faaliyet denetimi uygulamaları, Diyarbakır Şube etkinlik  alanında yaşanan sorunlara ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu ve çözüm önerileri ele alındı.

Etkinliği düzenleyen Diyarbakır Şubemize ve katılım sağlayan tüm il temsilcileri ve mesleki faaliyet denetimi görevlilerimize teşekkür ederiz.

TMMOB
HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
NİSAN 2017

Yukarı Çık