KADIN ÜYELERİMİZLE KAHVALTI ETKİNLİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

KADIN ÜYELERİMİZLE KAHVALTI ETKİNLİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

          8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerimiz kapsamında HKMO Ankara Şubesi 12.Dönem Kadın Komisyonu olarak 9 Nisan 2017 tarihinde Kadın üyelerimize yönelik kahvaltı etkinliği düzenlenmiştir.

          Her kuşaktan kadın üyelerimiz ve konuğumuz Av. Sevinç Hocaoğulları ile birlikte kahvaltımız oldukça verimli geçti. "KADIN HAKLI" başlığı altında gerçekleştirdiğimiz kahvaltımızda Av. Sevinç Hocaoğulları ile kadın hakları, işçi hakları, yeni anayasa değişikliğinin kadınlara ne ifade ettiği ve iş yerlerinde uygulanan mobbingler hakkında söyleşimiz yapıldı. Her kuşaktan üyemizin soru ve sorunlarını dinleyip cevaplayan Sevinç Hanım özel sektörde çalışan üyelerimize, haklarını nasıl koruyacaklarını, çalışma hayatlarında nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini anlattı.

          Söyleşimizin ardından kadın üyelerimizin sorunlarının dile getirildi ve önümüzdeki dönem kadın üyelerimize yönelik gerçekleştirilebilecek etkinlikler tartışıldı. Kadın komisyonumuz tarafından önümüzdeki döneme yönelik yapılacak etkinliklere ışık tutması açısından oldukça verimli geçen etkinliğimiz tamamlandı.

          Katılımı ve verdiği değerli bilgiler için öncelikle Av. Sevinç Hocaoğulları ve etkinliğimize katılan tüm kadın üyelerimize teşekkür ederiz.     


Yukarı Çık