TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GENEL MÜDÜR VEKİLİ SAYIN GÖKHAN KANAL ZİYARET EDİLDİ

Tapu ve Kadastro Genel Müdür vekili meslektaşımız sayın Gökhan Kanal, Genel Başkanımız Ertuğrul Candaş, II. Başkanımız Turğay Erkan, Yönetim Kurulu Üyemiz Levent Özmüş ve Oda Müdürümüz Timur Bilinç Batur tarafından 03.07.2017 tarihinde makamında ziyaret edildi.

Gerçekleştirilen ziyarette mesleğimizle ilgili genel konular üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, iki kurum arasında yapılan TİP Sözleşme Protokolü`nün hayata geçirilmesi ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü teşkilatına Harita/Geomatik/Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi alımlarının artırılması konuları da görüşüldü.

Olumlu geçen görüşmede, sayın Gökhan Kanal, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde Harita/Geomatik/Jeodezi ve Fotogrametri Mühendislerine ihtiyaç olduğunu, bu kapsamda ilgili makamlardan kadro talep edildiğini, fakat bu sene için ancak 100 adet Harita/Geomatik/Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi personel alımı yapılabileceğini, önümüzdeki süreçte de kadro artırımı için çalışmaların sürdürüldüğünü ifade etti.

Sayın Gökhan Kanal`a Odamıza gösterdiği yakınlık, işbirliği ve paylaşımları için teşekkür ediyoruz.

TMMOB
HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
TEMMUZ 2017

Yukarı Çık