ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MEKANSAL PLANLAMA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI SAYIN HAKAN AYBER ZİYARET EDİLDİ.

Odamızın, Meslektaşımız Kocaeli milletvekili İlyas Şeker ile birlikte 06.06.2017 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Sayın Prof. Dr. Mustafa Öztürk`e yaptığı ziyarette mesleğimizin ve meslektaşlarımızın sorunlarının Bakanlığın ilgili Genel Müdürlüklerinin de katılımı ile müsteşarlık düzeyinde yapılarak ortak toplantılarda çözümler üretilmesi sonucuna varılmıştı.

Bu çerçevede ele alınması gereken mesleki sorunlarımızın çözümü için Odamızın yapacağı ön çalışmalar hakkında Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Mekansal Planlama Genel Müdürlüğü, Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü, Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, CBS Genel Müdürlüğü, İller Bankası Genel Müdürlüğü`ne bilgi sunmak için Odamız ziyaretlerini başlatmıştır.

5 Ekim 2017 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdür Yardımcısı Sayın Hakan Ayber`i Genel Başkanımız Ertuğrul Candaş, Oda Genel Sekreterimiz Ayhan Erdoğan, HKMO Kırsal ve Kentsel Alan Düzenlemesi Komisyonu Başkanı Hüseyin Ülkü ve HKMO Ankara Şube Başkanı Recep Vadı ziyaret etmişlerdir. Bu ziyarette Odamızın yapmakta olduğu hazırlık çalışmaları konularında bilgi alışverişinde bulunmuşlardır.

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Ekim 2017

Yukarı Çık