CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞUNUN 94. YILDÖNÜMÜNÜ ÜYELERİMİZLE COŞKUYLA KUTLADIK

 CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞUNUN 94. YILDÖNÜMÜNÜ ÜYELERİMİZLE COŞKUYLA KUTLADIK

       Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı bugünde tam 94 yıl sonra üyelerimizle birlikte Cumhuriyet Bayramımızı düzenlediğimiz Cumhuriyet yemeğimizle beraber birlik ve beraberlik içinde kutladık. Böyle güzel bir günde yemeğimize katılan, katılmak isteyip gelemeyen tüm üyelerimize yönetim kurulumuz olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bu güzel gecede, ülkemizin bağımsızlığını ilan eden, eşit ve özgür bir toplum yaratma yolunda temeller atan başta Ulu Önder ve Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere yol arkadaşlarını saygı ile andık.

       Yemeğimizi onurlandıran Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Erdoğan`a coşkumuza ortak olduğu için tüm üyelerimiz adına kendisine teşekkürlerimizi sunarız.

      
Aynı zamanda bu anlamlı günde mesleğimizde 30. Yılını dolduran meslektaşlarımıza plaketlerini takdim ettik. Yemeğimize gelmek isteyip gelemeyen 30. Yılını dolduran meslektaşlarımıza da plaketleri kendilerine ayrıca ulaştırılacaktır. Yemeğimize katkı koyan firmaların hediyeleri de yaptığımız çekilişle üyelerimize takdim edilmiştir.

      30. Yılını dolduran tüm meslektaşlara daha nice yıllar dileriz. 94.Yaşın kutlu olsun Cumhuriyet Yaşasın Cumhuriyet...


Yukarı Çık