BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMLERİ BAŞLADI

Bilirkişilik Yönetmeliğinin 03.08.2017 tarihli Resmi Gazete`de yayınlanması ve yürürlüğe girmesi, bilirkişilik başvurusu yapacak kişiler için temel bilirkişilik eğitiminin zorunlu hale getirilmesi ve Odamızın bilirkişilik eğitimleri konusunda bakanlık tarafından yetkilendirilmesi sonrasında bilirkişilik temel eğitimleri şubemiz tarafından düzenlenmeye başladı

Bilirkişilik Yönetmeliğinin 03.08.2017 tarihli Resmi Gazete‘de yayınlanması ve yürürlüğe girmesi, bilirkişilik başvurusu yapacak kişiler için temel bilirkişilik eğitiminin zorunlu hale getirilmesi ve Odamızın bilirkişilik eğitimleri konusunda bakanlık tarafından yetkilendirilmesi sonrasında bilirkişilik temel eğitimleri şubemiz tarafından düzenlenmeye başladı.

Yönetmelik gereği en fazla 24 kişilik sınıflardan oluşabilen eğitimlerimizin ilki 21-22-28-29 Ekim 2017 tarihlerinde Av. Yrd. Doç. Dr. Öz Seçer ve Dr. Mehmet Gür, ikinci grup eğitimi ise Av. Prof. Dr. Ali Kemal Yıldız ile Dr. Mehmet Gür tarafından 23-24-25-26 Ekim tarihlerinde yapılarak tamamlandı. Bilirkişilik Temel Eğitimini tamamlayan meslektaşlarımıza sertifikaları eğitim sonunda yönetim kurulumuz tarafından verildi.

 

 

Bilirkişilik Temel eğitimleri gelen talepler doğrultusunda devam edecektir.

 

 


Yukarı Çık