CUMHURİYET RESEPSİYONU VE ŞUBEMİZİN TADİLAT SONRASI AÇILIŞ TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

      Cumhuriyet Resepsiyonu ve Şubemizin Tadilat Sonrası Açılış Törenini Gerçekleştirdik.
      
      Çağdaş ve yenilikçi bir şube yapılanmasını devam ettirmek amacıyla 29 Ekim 2017 Pazar günü Şubemizin tadilat sonrası açılış törenini gerçekleştirdik. Açılış töreni, HKMO Genel Merkez Yönetim Kurulundan Genel Başkan Ertuğrul CANDAŞ, 2.Başkan Turğay ERKAN, Genel Sekreter Ayhan ERDOĞAN, Genel Sayman Yeliz KARAARSLAN, Örgütlenme Sekreteri Ali İPEK, HKMO Ankara Eski Şube Başkanlarından Nihat ERDOĞAN, Levent ÖZMÜŞ, İlyas OSMANAĞAOĞLU, TMMOB Yönetim Kurulundan Ali Fahri ÖZTEN, TMMOB Denetleme Kurulundan Asiye Ülkü KARAALİOĞLU ve Hacettepe Geomatik Mühendisliği Bölümünden öğrenci meslektaşlarımız ile çok sayıda üyemizin katılımıyla gerçekleştirildi.

      Açılış kurdelasının kesilmesinin ardından konuşmalar yapıldı. İlk olarak Ankara Şube Başkanı Recep Vadi söz aldı, konuşmasında şubenin yeni mekanınakavuşmasındaki sürece değindi ve katkılarından dolayıHKMO Genel Merkezine ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Ardından Genel Başkanımız Ertuğrul CANDAŞ konuşmasını yaptı. CANDAŞ konuşmasında Şubenin çok güzel bir hal aldığını tüm gayelerinin yapılacak olan yeni genel merkez binasında da Ankara Şube ile birlikte olmak olduğunu belirtti ayrıca çalışma ve eğitim olanaklarının iyi olması bu mekânlarda üretilecek projelerin verimliliğinin daha da artacağını, genç arkadaşların bu mekânlardan yararlanmalarının gerekliliğini ifade etti. Emeği, katkı ve desteği olan herkese teşekkür etti.

      Daha sonra HKMO Ankara Şube eski başkanlarından Nihat ERDOĞAN, İlyas OSMANAĞAOĞLU, Levent ÖZMÜŞ birer konuşma yaptılar. Açılış kokteyli mini müzik dinletisi eşleğinde devam etti. Şube mekânının toplantı salonu, eğitim, konferans salonlarının rahatlığıile çağdaş bir ortamda üyelere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Resepsiyona katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.


Yukarı Çık