ŞUBEMİZ BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

Bilirkişilik Yönetmeliğinin 03.08.2017 tarihli Resmi Gazete`de yayınlanması ve yürürlüğe girmesi, bilirkişilik başvurusu yapacak kişiler için temel bilirkişilik eğitiminin zorunlu hale getirilmesi ve Odamızın bilirkişilik eğitimleri konusunda bakanlık tarafından yetkilendirilmesi sonrasında şubemiz tarafından düzenlenmeye başlanan bilirkişilik temel eğitimleri devam etmektedir.

Bilirkişilik Yönetmeliğinin 03.08.2017 tarihli Resmi Gazete‘de yayınlanması ve yürürlüğe girmesi, bilirkişilik başvurusu yapacak kişiler için temel bilirkişilik eğitiminin zorunlu hale getirilmesi ve Odamızın bilirkişilik eğitimleri konusunda bakanlık tarafından yetkilendirilmesi sonrasında şubemiz tarafından düzenlenmeye başlanan bilirkişilik temel eğitimleri devam etmektedir

Yönetmelik gereği en fazla 24 kişilik sınıflardan oluşabilen eğitimlerimizden 04-05-11-12 Kasım 2017 tarihlerinde Hukukçu eğitmenimiz Prof. Dr. Ali Kemal Yıldız ve Harita Mühendisi Alişir Özperçin tarafından verilen eğitim tamamlanmış, katılımcılara katılım belgeleri eğitim sonunda Şube başkanımız Alişan Çalcalı tarafından verilmiştir.

13-14-15-16 Kasım tarihlerinde düzenlenen eğitimimiz Şubemizde devam etmekte, hukukçu eğitimcimiz Yrd. Doç. Dr. Öz Seçer ve Harita Mühendisi Mahmut Gültekin tarafından verilecek olan eğitimimiz 18-19-25-26 Kasım tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirilecektir.

 Bilirkişilik Temel eğitimleri gelen talepler doğrultusunda devam edecektir.


Yukarı Çık