ARAZİ YÖNETİMİ, AKILLI KENTLER VE KENT BİLGİ SİSTEMLERİ ETKİNLİĞİ TEKİRDAĞ’DA YAPILDI.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası‘nda 12 Ocak 2018 Cuma günü Prof. Dr. Erol Köktürk ile Yrd. Doç. Dr. Caner Güney’in konuşmacı olarak katıldıkları “Arazi Yönetimi, Akıllı Kentler ve Kent Bilgi Sistemleri” konulu etkinliğimiz yapıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak`ın konuşması ile başlayan etkinlikte Şube Başkanımız Alişan Çalcalı bir açılış konuşması yaptı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlâk Daire Başkanı Yüksel Özdal`ın yürütücü olduğu etkinlikte Prof.Dr. Erol Köktürk Arazi Yönetimi, Yrd. DoçDr. Caner Güney Akıllı Kentler ve Kent Bilgi Sistemi Konusunda sunumlar yaptı. Değişik meslek disiplinlerinden katılımlarında olduğu etkinliğimizin oldukça verimli geçtiğine inanıyoruz.

 

Başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak`a, gerçekleştirdikleri sunumlar ve bilgi paylaşımları ile Sayın Prof. Dr. Erol Köktürk`e ve Caner Güney`e, Panel Yürütücülüğümüzü yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlâk Daire Başkanı Yüksel Özdal`a, Paneli gerçekleştirmemize imkân sunan Tekirdağ Ticaret Odası Yönetim Kuruluna ve etkinliğimize katılan üyelerimize teşekkür ederiz.


Yukarı Çık