ŞUBEMİZ 25.DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI HK.

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen 25. Olağan Genel Kurul ve Seçimleri sonucunda göreve gelen yönetim kurulumuz ilk toplantısında görev dağılımını yapmıştır.

DOSYA NO    : 4102-64                                                                          23.02.2018

KONU            : Şubemiz 25.Dönem Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Hk.  

  

BASINA VE KAMUOYUNA  

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi‘nin 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen 25. Olağan Genel Kurul ve Seçimleri sonucunda göreve gelen yönetim kurulumuz ilk toplantısında görev dağılımını aşağıdaki şekilde yapmıştır.

 

ASIL

YEDEK

Başkan

Alişan Çalcalı

Hasret Kitapçıoğlu

II. Başkan

Hasan Yalçın Arıpınar

Elif Müge Tülü Boy

Sekreter

Yaşar Belen

Esen Çıtak Yıldırım

Sayman

Yelda Ademoğlu Gülkılık

Murat Cesur

Üye

Mustafa Gürsoy

Melih Şükrü Aysezen

Üye

Alişir Özperçin

Mehmet Hışır

Üye

Nail Güler

Akif Yılmazkaya

Bizler, kurulduğumuz 1976 yılından bu yana katılımcılık ve birlikte üretme kültürü çerçevesinde üyeleriyle paylaşım içerisinde, demokratik ve çağdaş bir meslek örgütü anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak etkinliklerini aynı ilkeli anlayışla geleceğe taşıyarak, mesleki faaliyetlerimizin toplum yararı çerçevesinde yürütülmesi ve meslektaşlarımızın haklarının savunulması için mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Yönetimin başarısının, üyelerimizin paylaşımları ve katkıları ile artacağına yürekten inanıyoruz. Bu yüzden yola, yönetmek için değil, üyelerimizle beraber çalışmak için çıktık. Gerçekleştirdiğimiz Şube Genel Kurulu sürecinde, ülkemiz ve dünyamızdaki gelişmeleri, meslek alanımızın güncel dinamiklerini, hayata ve mesleğimize dair bakış açımızı ele aldığımız taslak çalışma programını olabildiğince temas ettiğimiz tüm üyelerimizle paylaşıp, görüşlerine açtık. Üyelerimizin görüş ve önerileriyle zenginleşen çalışma programımızın, yine üyelerimizin kendilerini yönetimin bir parçası olarak görmeleri sayesinde başarıya ulaşacağı açıktır.

Örgütlülüğümüz açısından oldukça verimli geçen Genel Kurulumuz ve seçim sonuçları, üyelerimizin değerlerimize ve çalışma programımıza sahip çıktığının bir göstergesidir. Yeni çalışma dönemi hedeflerimizi de bu doğrultuda üyelerimizin katkılarıyla ve kolektif çalışma anlayışıyla gerçekleştireceğiz.

Genel kurul sürecinde ve sonrasında bize destek veren, dayanışma mesajları ileten, 14+1 olabilmenin gerekliliğini yerine getireceğine yürekten inandığımız başta değerli üyelerimiz olmak üzere, öğrenci üyelerimize, odamız emekçilerine, seçim süresince bizlerle dayanışma içerisinde olan ve desteklerini sunan TMMOB‘ye bağlı odalarımıza ve değerlerimize sahip çıkarak bizlere her türlü desteğini sunan tüm dostlarımıza en içten duygularımızla teşekkür ederiz.  

 

Yaşar BELEN

Şube Yönetim Kurulu a.

Şube Sekreteri


Yukarı Çık