GENÇ FUTBOL TAKIMIMIZ YARI FİNALDE TURNUVAYA VEDA ETTİ

                        GENÇ FUTBOL TAKIMIMIZ YARI FİNALDE TURNUVAYA VEDA ETTİ


     Her sene düzenlenen Meslek Odaları Arası 27. Geleneksel Futbol Turnuvasında Grubunda beşte beş yaparak çeyrek finale yükselen Genç Futbol Takımımız, çeyrek finalde grubunda mağlup ettiği Elektrik Mühendisleri Odası 3 futbol takımını 9-4 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Yarı Finalde Makine Mühendisleri Odası 2 futbol takımıyla karşılaşan genç futbol takımımız sahadan mağlup ayrılarak turnuvaya veda etti.


Genç Futbol Takımımızın yarı finale kadar oynadığı maçlar ve sonuçları;

Turnuva    ilk maçı:                                       Harita Müh.-Jeoloji Müh.                    5-2
               ikinci maçı:                                  Harita Müh.-Baro1                              7-3
               üçüncü maçı:                                Harita Müh.-Veterinerler                    11-3
               dördüncü maçı:                            Harita Müh.-Jeofizik Müh.                   16-4
               beşinci maçı:                                Harita Müh.-Elektrik Müh.3                 6-5
              *çeyrek final maçı                          Harita Müh.-Elektrik Müh.3                 9-4
              *yarı final maçı                              Harita Müh.-Makine Müh.2                  2-6

  

                      MASTER FUTBOL TAKIMIMIZDA ÇEYREK FİNALDE TURNUVAYA VEDA ETTİ 

    Master Futbol Takımımızda grubunda oynadığı maçlar sonucunda çeyrek finale kaldı. Çeyrek finalde karşılaştığı Ziraat Mühendisleri Odası futbol takımına mağlup olup turnuvaya veda etti.


Master Futbol Takımımızın çeyrek finale kadar oynadığı maçlar ve sonuçları;

Turnuva    ilk maçı:                                     Harita Müh.-Makina Müh.                    2-1
               ikinci maçı:                                  Harita Müh.-Baro                               2-9
               üçüncü maçı:                               Harita Müh.-Veterinerler                     6-7
               dördüncü maçı:                            Harita Müh.-Mimarlar                         6-3
               beşinci maçı:                               Harita Müh.-Asmo1                            3-5
             *çeyrek final maçı                          Harita Müh.-Ziraat                             2-13

      HKMO Genç ve Master Futbol Takımlarımıza sahada verdikleri mücadele ve emekleri için teşekkür ediyoruz.

 


Yukarı Çık