MESLEKTE 30.YILINI DOLDURAN MESLEKTAŞLARIMIZLA BİRLİKTEYDİK…

Mesleğimize ve Oda örgütlülüğümüze yaptıkları değerli katkılardan ötürü meslekte 30. Yılını dolduran üyelerimizle gerçekleştirdiğimiz plaket töreni 16 Nisan 2011 tarihinde Yıldız Çatı Restaurant‘ta meslektaşlarımızın ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Şube Başkanımız Yrd. Doç. Dr. M. Tevfik Özlüdemir törenin açılışında gerçekleştirdiği konuşmada,  birlikte üretme, paylaşma ve dayanışma kültürü ekseninde düzenlenen etkinliğimizi onurlandıran değerli meslektaşlarımızı selamlayarak; meslek yaşantısında 30.yılını dolduran meslektaşlarımıza değerli katkılarından dolayı 30. Yıl Plaketlerini sundu. Plaket töreni, günün anısına düzenlenen yemek ve devamında gerçekleştirilen toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Meslek yaşantılarında 30. yılını geride bırakan tüm değerli meslektaşlarımızın mesleğimize ve odamız çalışmalarına sundukları katkıların ilerleyen evrelerde de artarak süreceği inancıyla, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimizi sunar, bu anlamlı günde bizlerle olan tüm meslektaşlarımıza en içten duygularımızla teşekkür ederiz.


Yukarı Çık