TEMSİLCİLİKLER

GENEL MERKEZE BAĞLI TEMSİLCİLİKLER (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
A

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

Temsilci:
 

ADANA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
ADANA(ADANA/CEYHAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ADANA CEYHAN
  • ADANA YUMURTALIK

Temsilci: MUSA ÇAKICI

Temsilci Yardımcısı: SAMİ ASLAN
 

 
ADANA(ADANA/DÖRTYOL İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • HATAY DÖRTYOL
  • HATAY ERZİN

Temsilci: ADEM İSPİR
 

 
ADANA(ADANA/KOZAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ADANA FEKE
  • ADANA İMAMOĞLU
  • ADANA KOZAN
  • ADANA SAİMBEYLİ
  • ADANA TUFANBEYLİ

Temsilci: MAHMUT SEFA KÜTÜK
 

 
ADANA(ADANA/SARIÇAM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ADANA ALADAĞ
  • ADANA SARIÇAM

Temsilci: CİHAN KARA
 

 
ADANA(ADANA/SEYHAN/MERKEZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ADANA SEYHAN

Temsilci: İLKER DÖNMEZ
 

 
ADANA(ADANA/YÜREĞİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ADANA KARATAŞ
  • ADANA YÜREĞİR

Temsilci: DİLEK BOZKURT
 

 
ADANA(ÇUKUROVA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ADANA ÇUKUROVA
  • ADANA KARAİSALI
  • ADANA POZANTI

Temsilci: ALİ İHSAN ATAKAY
 

 
ADANA(GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • GAZİANTEP ARABAN
  • GAZİANTEP İSLAHİYE
  • GAZİANTEP KARKAMIŞ
  • GAZİANTEP NİZİP
  • GAZİANTEP NURDAĞI
  • GAZİANTEP OĞUZELİ
  • GAZİANTEP ŞAHİNBEY
  • GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL
  • GAZİANTEP YAVUZELİ
  • KİLİS ELBEYLİ
  • KİLİS KİLİS MERKEZ
  • KİLİS MERKEZ
  • KİLİS MUSABEYLİ
  • KİLİS POLATELİ

Temsilci: ERAY YILDIZ

Temsilci Yardımcısı: AZİZ BOZBULUT

Temsilci Yardımcısı: ALİ ŞİYAR DAĞ

Temsilci Yardımcısı: MEHMET ALİ SERGEN

Temsilci Yardımcısı: MUSTAFA FAHRİ ATACAN
 

 
ADANA(HATAY İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • HATAY ALTINÖZÜ
  • HATAY ANTAKYA
  • HATAY DEFNE
  • HATAY KUMLU
  • HATAY REYHANLI
  • HATAY SAMANDAĞ
  • HATAY YAYLADAĞI

Temsilci: MUTİ BURU

Temsilci Yardımcısı: HABİP YEŞİL

Temsilci Yardımcısı: KENAN KANTARCI

Temsilci Yardımcısı: ZAFER BAHAN
 

 
ADANA(HATAY/İSKENDERUN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • HATAY ARSUZ
  • HATAY BELEN
  • HATAY HASSA
  • HATAY İSKENDERUN
  • HATAY KIRIKHAN
  • HATAY PAYAS

Temsilci: MİTHAT BARUTÇU

Temsilci Yardımcısı: HÜSEYİN TİNTAŞ
 

 
ADANA(MERSİN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MERSİN AKDENİZ
  • MERSİN MERKEZ
  • MERSİN MEZİTLİ
  • MERSİN TOROSLAR
  • MERSİN YENİŞEHİR
  • MERSİN YENİŞEHİR / MERSİN

Temsilci: ŞAFAK FİDAN

Temsilci Yardımcısı: SONER ŞAHUTOĞLU

Temsilci Yardımcısı: OYA YILIK

Temsilci Yardımcısı: DAVUT NEZİH TURHAN

Temsilci Yardımcısı: SEYFİ ÇUBUK
 

 
ADANA(MERSİN/ANAMUR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MERSİN ANAMUR
  • MERSİN BOZYAZI

Temsilci: ABDULLAH TURGAY

Temsilci Yardımcısı: HİLMİ ŞENER ELMAS
 

 
ADANA(MERSİN/ERDEMLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • MERSİN ERDEMLİ

Temsilci: HASAN ÖZER
 

 
ADANA(MERSİN/GÜLNAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • MERSİN GÜLNAR

Temsilci: AYŞE EBRU ERBİL
 

 
ADANA(MERSİN/MUT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • MERSİN MUT

Temsilci: KASIM PINAR
 

 
ADANA(MERSİN/SİLİFKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MERSİN AYDINCIK / MERSİN
  • MERSİN SİLİFKE

Temsilci: AHMET ÇOBANOĞULLARI

Temsilci Yardımcısı: UĞUR ONUR AKTAŞ
 

 
ADANA(MERSİN/TARSUS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MERSİN ÇAMLIYAYLA
  • MERSİN TARSUS

Temsilci: YAHYA GÜNCAN

Temsilci Yardımcısı: AHMET ŞEN

Temsilci Yardımcısı: FATMA ULAŞ
 

 
ADANA(NİĞDE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • NİĞDE ALTUNHİSAR
  • NİĞDE BOR
  • NİĞDE ÇAMARDI
  • NİĞDE ÇİFTLİK
  • NİĞDE MERKEZ
  • NİĞDE ULUKIŞLA

Temsilci: BANU NEVRUZ

Temsilci Yardımcısı: MİKAİL AKSUNGUR

Temsilci Yardımcısı: MUSTAFA ERDEM
 

 
ADANA(OSMANİYE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • OSMANİYE BAHÇE
  • OSMANİYE HASANBEYLİ
  • OSMANİYE MERKEZ
  • OSMANİYE OSMANİYE MERKEZ
  • OSMANİYE SUMBAS
  • OSMANİYE TOPRAKKALE

Temsilci: CEVDET EŞKİ

Temsilci Yardımcısı: MUSA KAYA
 

 
ADANA(OSMANİYE/DÜZİÇİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • OSMANİYE DÜZİÇİ

Temsilci: TARIK AKDAĞ
 

 
ADANA(OSMANİYE/KADİRLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • OSMANİYE KADİRLİ

Temsilci: HALİL GÜVEL
 

ANKARA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
ANKARA(ALTINDAĞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA AKYURT
  • ANKARA ALTINDAĞ

Temsilci: MUSTAFA MALKOÇ
 

 
ANKARA(BEYPAZARI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA AYAŞ
  • ANKARA BEYPAZARI
  • ANKARA GÜDÜL
  • ANKARA NALLIHAN

Temsilci: DURMUŞ TANER BİLEN
 

 
ANKARA(BOLU İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BOLU DÖRTDİVAN
  • BOLU GEREDE
  • BOLU GÖYNÜK
  • BOLU KIBRISCIK
  • BOLU MENGEN
  • BOLU MERKEZ
  • BOLU MUDURNU
  • BOLU SEBEN
  • BOLU YENİÇAĞA

Temsilci: SABRİ GÜNGÖR

Temsilci Yardımcısı: KAZIM KONAK
 

 
ANKARA(ÇANKAYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANKARA ÇANKAYA

Temsilci: NALAN KAYIKET
 

 
ANKARA(ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ÇANKIRI ATKARACALAR
  • ÇANKIRI BAYRAMÖREN
  • ÇANKIRI ÇANKIRI MERKEZ
  • ÇANKIRI ÇERKEŞ
  • ÇANKIRI ELDİVAN
  • ÇANKIRI ILGAZ
  • ÇANKIRI KIZILIRMAK
  • ÇANKIRI KORGUN
  • ÇANKIRI KURŞUNLU
  • ÇANKIRI ORTA
  • ÇANKIRI ŞABANÖZÜ
  • ÇANKIRI YAPRAKLI

Temsilci: EVREN KABACA

Temsilci Yardımcısı: MUSTAFA LAFCI

Temsilci Yardımcısı: YUNUS CACA
 

 
ANKARA(DÜZCE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • DÜZCE AKÇAKOCA
  • DÜZCE CUMAYERİ
  • DÜZCE ÇİLİMLİ
  • DÜZCE DÜZCE MERKEZ
  • DÜZCE GÖLYAKA
  • DÜZCE GÜMÜŞOVA
  • DÜZCE KAYNAŞLI
  • DÜZCE YIĞILCA

Temsilci: ATİLLA ÜZMEZ

Temsilci Yardımcısı: NURHAN KARTAL
 

 
ANKARA(ESKİŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ESKİŞEHİR ALPU
  • ESKİŞEHİR BEYLİKOVA
  • ESKİŞEHİR ÇİFTELER
  • ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ
  • ESKİŞEHİR HAN
  • ESKİŞEHİR İNÖNÜ
  • ESKİŞEHİR MAHMUDİYE
  • ESKİŞEHİR MERKEZ
  • ESKİŞEHİR MİHALGAZİ
  • ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIK
  • ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
  • ESKİŞEHİR SARICAKAYA
  • ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ
  • ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR
  • ESKİŞEHİR TEPEBAŞI

Temsilci: ERCAN KÜÇÜKOĞLU
 

 
ANKARA(ETİMESGUT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANKARA ETİMESGUT

Temsilci: MUZAFFER SÜNGÜ
 

 
ANKARA(GÖLBAŞI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA BALA
  • ANKARA GÖLBAŞI

Temsilci: HALİL İBRAHİM KOLOĞLU

Temsilci Yardımcısı: ÜMİT ÇAĞRI AKDERE
 

 
ANKARA(KEÇİÖREN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA ÇUBUK
  • ANKARA KEÇİÖREN
  • ANKARA PURSAKLAR

Temsilci:

Temsilci Yardımcısı:
 

 
ANKARA(KIRIKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KIRIKKALE BAHŞİLİ
  • KIRIKKALE BALIŞEYH
  • KIRIKKALE ÇELEBİ
  • KIRIKKALE DELİCE
  • KIRIKKALE KARAKEÇİLİ
  • KIRIKKALE KESKİN
  • KIRIKKALE KIRIKKALE MERKEZ
  • KIRIKKALE SULAKYURT
  • KIRIKKALE YAHŞİHAN

Temsilci: TÜRKER YILMAZ

Temsilci Yardımcısı: FUAT GÜLER

Temsilci Yardımcısı: ENGİN PEHLİVANLI
 

 
ANKARA(KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KIRŞEHİR AKÇAKENT
  • KIRŞEHİR AKPINAR
  • KIRŞEHİR BOZTEPE
  • KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞI
  • KIRŞEHİR KAMAN
  • KIRŞEHİR MERKEZ
  • KIRŞEHİR MUCUR

Temsilci: HASAN YAVUZ

Temsilci Yardımcısı: OĞUZHAN GÖKTÜRK
 

 
ANKARA(MAMAK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA ELMADAĞ
  • ANKARA MAMAK

Temsilci: ÖMER AKTAŞ
 

 
ANKARA(POLATLI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANKARA POLATLI

Temsilci: HASAN AKKOYUNLU
 

 
ANKARA(SİNCAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANKARA KAHRAMANKAZAN
  • ANKARA KIZILCAHAMAM
  • ANKARA SİNCAN

Temsilci: ERDAL SEÇKİN
 

 
ANKARA(Ş.KOÇHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR

Temsilci: HALİL ŞAHAN
 

 
ANKARA(Y.MAHALLE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANKARA YENİMAHALLE

Temsilci: MUSTAFA ÇAĞDAŞ CİYER
 

ANTALYA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA AKSU / ANTALYA
  • ANTALYA DÖŞEMEALTI
  • ANTALYA KEMER / ANTALYA
  • ANTALYA KEPEZ
  • ANTALYA KONYAALTI
  • ANTALYA MERKEZ
  • ANTALYA MURATPAŞA

Temsilci:
 

 
ANTALYA(ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA ALANYA
  • ANTALYA GAZİPAŞA
  • ANTALYA GÜNDOĞMUŞ

Temsilci: ABDULLAH AKBAŞ
 

 
ANTALYA(BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURDUR BURDUR MERKEZ
  • BURDUR KEMER / BURDUR
  • BURDUR TEFENNİ
  • BURDUR YEŞİLOVA

Temsilci: FATMA GÜLHAN

Temsilci Yardımcısı: AHMET ŞAHAN

Temsilci Yardımcısı: TEKİN AKÇA
 

 
ANTALYA(BURDUR/BUCAK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURDUR AĞLASUN
  • BURDUR BUCAK
  • BURDUR ÇELTİKÇİ

Temsilci: FAHRETTİN ONURLU
 

 
ANTALYA(BURDUR/GÖLHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURDUR ALTINYAYLA / BURDUR
  • BURDUR ÇAVDIR
  • BURDUR GÖLHİSAR
  • BURDUR KARAMANLI

Temsilci: MEHMET ERKAL

Temsilci Yardımcısı: MUZAFFER EKİNCİ
 

 
ANTALYA(FİNİKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA FİNİKE
  • ANTALYA KUMLUCA

Temsilci: YAKUP KORKMAZ

Temsilci Yardımcısı: ÖZGÜR AKAR
 

 
ANTALYA(ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ISPARTA AKSU / ISPARTA
  • ISPARTA ATABEY
  • ISPARTA EĞİRDİR
  • ISPARTA GELENDOST
  • ISPARTA GÖNEN / ISPARTA
  • ISPARTA ISPARTA MERKEZ
  • ISPARTA KEÇİBORLU
  • ISPARTA SENİRKENT
  • ISPARTA SÜTÇÜLER
  • ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ
  • ISPARTA ULUBORLU
  • ISPARTA YALVAÇ
  • ISPARTA YENİŞARBADEMLİ

Temsilci: SÜLEYMAN GÜLBOY

Temsilci Yardımcısı: VEHBİ NEJAT SALALI

Temsilci Yardımcısı: SEDAT OKUR
 

 
ANTALYA(KAŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA DEMRE
  • ANTALYA KAŞ

Temsilci: HALİS ŞAHAN

Temsilci Yardımcısı: OSMAN KARABAŞ
 

 
ANTALYA(KORKUTELİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA ELMALI
  • ANTALYA KORKUTELİ

Temsilci: YÜK.MÜH. SÜLEYMAN MEMİOĞLU

Temsilci Yardımcısı: FAZIL BUĞRA YÖRÜK
 

 
ANTALYA(MANAVGAT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ANTALYA AKSEKİ
  • ANTALYA İBRADI
  • ANTALYA MANAVGAT

Temsilci: OSMAN ZAFER KEÇER

Temsilci Yardımcısı: MUSTAFA SÜLEYMAN ENHOŞ
 

 
ANTALYA(SERİK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • ANTALYA SERİK

Temsilci: ERSİN ÇANDIR

Temsilci Yardımcısı: ABDULLAH YILMAZ
 

BURSA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
BURSA(BALIKESİR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BALIKESİR BALYA
  • BALIKESİR BİGADİÇ
  • BALIKESİR DURSUNBEY
  • BALIKESİR İVRİNDİ
  • BALIKESİR KARESİ
  • BALIKESİR KEPSUT
  • BALIKESİR SAVAŞTEPE
  • BALIKESİR SINDIRGI
  • BALIKESİR SUSURLUK

Temsilci: SÜREYYA HALUK YEŞİLSU

Temsilci Yardımcısı: AYŞE DAVRAN
 

 
BURSA(BALIKESİR/BANDIRMA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BALIKESİR BANDIRMA
  • BALIKESİR ERDEK
  • BALIKESİR GÖNEN / BALIKESİR
  • BALIKESİR MANYAS
  • BALIKESİR MARMARA

Temsilci: MUHAMMED MAHMUT SEYHAN

Temsilci Yardımcısı: TURGAY HEPOĞLU
 

 
BURSA(BALIKESİR/KÖRFEZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BALIKESİR AYVALIK
  • BALIKESİR BURHANİYE
  • BALIKESİR EDREMİT
  • BALIKESİR GÖMEÇ
  • BALIKESİR HAVRAN

Temsilci: LEVENT AKDENİZ
 

 
BURSA(BİLECİK İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BİLECİK BİLECİK MERKEZ
  • BİLECİK GÖLPAZARI
  • BİLECİK İNHİSAR
  • BİLECİK OSMANELİ
  • BİLECİK PAZARYERİ
  • BİLECİK SÖĞÜT
  • BİLECİK YENİPAZAR / BİLECİK

Temsilci: GÖNÜL KARAOĞLU

Temsilci Yardımcısı: RECAİ AKSU
 

 
BURSA(BİLECİK/BOZÜYÜK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • BİLECİK BOZÜYÜK

Temsilci:
 

 
BURSA(BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURSA BÜYÜKORHAN
  • BURSA GEMLİK
  • BURSA GÜRSU
  • BURSA HARMANCIK
  • BURSA İZNİK
  • BURSA KELES
  • BURSA KESTEL
  • BURSA MUDANYA
  • BURSA NİLÜFER
  • BURSA ORHANELİ
  • BURSA ORHANGAZİ
  • BURSA OSMANGAZİ
  • BURSA YILDIRIM

Temsilci:
 

 
BURSA(ÇANAKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ÇANAKKALE AYVACIK / ÇANAKKALE
  • ÇANAKKALE BAYRAMİÇ
  • ÇANAKKALE BOZCAADA
  • ÇANAKKALE ÇANAKKALE MERKEZ
  • ÇANAKKALE ECEABAT
  • ÇANAKKALE EZİNE
  • ÇANAKKALE GELİBOLU
  • ÇANAKKALE GÖKÇEADA
  • ÇANAKKALE LAPSEKİ

Temsilci: AYHAN YETKİN

Temsilci Yardımcısı: ERTAM ENGİN
 

 
BURSA(ÇANAKKALE/BİGA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ÇANAKKALE BİGA
  • ÇANAKKALE ÇAN
  • ÇANAKKALE YENİCE / ÇANAKKALE

Temsilci: DURSUN TÜRKER
 

 
BURSA(İNEGÖL İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURSA İNEGÖL
  • BURSA YENİŞEHİR

Temsilci: MUHAMMET ALİ YAKUT

Temsilci Yardımcısı: HALİL SAİM AY
 

 
BURSA(KARACABEY-KEMALPAŞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BURSA KARACABEY
  • BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA

Temsilci: LEVENT GÖRGÜN

Temsilci Yardımcısı: GÜLAZER ARSERİM GÖZ
 

 
BURSA(KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KÜTAHYA ALTINTAŞ
  • KÜTAHYA ASLANAPA
  • KÜTAHYA DUMLUPINAR
  • KÜTAHYA KÜTAHYA MERKEZ
  • KÜTAHYA MERKEZ

Temsilci: ŞEREF CANGÜR

Temsilci Yardımcısı: SÜLEYMAN ÇAVUŞOĞLU
 

 
BURSA(KÜTAHYA/SİMAV İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KÜTAHYA GEDİZ
  • KÜTAHYA PAZARLAR
  • KÜTAHYA SİMAV
  • KÜTAHYA ŞAPHANE

Temsilci: İRFAN ORHAN

Temsilci Yardımcısı: AHMET GÜNERİ
 

 
BURSA(KÜTAHYA/TAVŞANLI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR
  • KÜTAHYA DOMANİÇ
  • KÜTAHYA EMET
  • KÜTAHYA HİSARCIK
  • KÜTAHYA TAVŞANLI

Temsilci: EMİR MURAT CEZAYERLİ

Temsilci Yardımcısı: İSMAİL BEHLÜL ÇAKIR
 

DİYARBAKIR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
DİYARBAKIR(BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BATMAN BATMAN MERKEZ
  • BATMAN BEŞİRİ
  • BATMAN GERCÜŞ
  • BATMAN HASANKEYF
  • BATMAN KOZLUK
  • BATMAN MERKEZ
  • BATMAN SASON

Temsilci: VEYSİ ODUNCU

Temsilci Yardımcısı: BERFİN ASUTAY
 

 
DİYARBAKIR(BİNGÖL İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BİNGÖL ADAKLI
  • BİNGÖL BİNGÖL MERKEZ
  • BİNGÖL GENÇ
  • BİNGÖL KARLIOVA
  • BİNGÖL KİĞI
  • BİNGÖL SOLHAN
  • BİNGÖL YAYLADERE
  • BİNGÖL YEDİSU

Temsilci: AHMET KATANALP

Temsilci Yardımcısı: FUAT CANSEVER
 

 
DİYARBAKIR(DİYARBAKIR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • DİYARBAKIR BAĞLAR
  • DİYARBAKIR BİSMİL
  • DİYARBAKIR ÇERMİK
  • DİYARBAKIR ÇINAR
  • DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ
  • DİYARBAKIR DİCLE
  • DİYARBAKIR EĞİL
  • DİYARBAKIR ERGANİ
  • DİYARBAKIR HANİ
  • DİYARBAKIR HAZRO
  • DİYARBAKIR KAYAPINAR
  • DİYARBAKIR KOCAKÖY
  • DİYARBAKIR KULP
  • DİYARBAKIR LİCE
  • DİYARBAKIR MERKEZ
  • DİYARBAKIR SİLVAN
  • DİYARBAKIR SUR
  • DİYARBAKIR YENİŞEHİR

Temsilci: MUHYETTİN ZUĞURLU

Temsilci Yardımcısı: SELAHATTİN ELÇİ
 

 
DİYARBAKIR(ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ELÂZIĞ AĞIN
  • ELÂZIĞ ALACAKAYA
  • ELÂZIĞ ARICAK
  • ELÂZIĞ BASKİL
  • ELÂZIĞ ELAZIĞ MERKEZ
  • ELÂZIĞ KARAKOÇAN
  • ELÂZIĞ KEBAN
  • ELÂZIĞ KOVANCILAR
  • ELÂZIĞ MADEN
  • ELAZIĞ MERKEZ
  • ELÂZIĞ PALU
  • ELÂZIĞ SİVRİCE

Temsilci: İBRAHİM AKTAŞ

Temsilci Yardımcısı: MUSTAFA ONUR BATUR
 

 
DİYARBAKIR(MARDİN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MARDİN ARTUKLU
  • MARDİN DARGEÇİT
  • MARDİN DERİK
  • MARDİN KIZILTEPE
  • MARDİN MAZIDAĞI
  • MARDİN MERKEZ
  • MARDİN MİDYAT
  • MARDİN NUSAYBİN
  • MARDİN ÖMERLİ
  • MARDİN SAVUR
  • MARDİN YEŞİLLİ

Temsilci: SADETTİN AMAK

Temsilci Yardımcısı: DERYA AKYOL

Temsilci Yardımcısı: ABDULVAHAP IRMAK

Temsilci Yardımcısı: DENİZ AY
 

 
DİYARBAKIR(SİİRT İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • SİİRT BAYKAN
  • SİİRT ERUH
  • SİİRT KURTALAN
  • SİİRT PERVARİ
  • SİİRT SİİRT MERKEZ
  • SİİRT ŞİRVAN
  • SİİRT TİLLO

Temsilci: İSMAİL TAŞKESEN
 

 
DİYARBAKIR(ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ŞANLIURFA AKÇAKALE
  • ŞANLIURFA BİRECİK
  • ŞANLIURFA BOZOVA
  • ŞANLIURFA CEYLANPINAR
  • ŞANLIURFA EYYÜBİYE
  • ŞANLIURFA HALFETİ
  • ŞANLIURFA HALİLİYE
  • ŞANLIURFA HARRAN
  • ŞANLIURFA HİLVAN
  • ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ
  • ŞANLIURFA MERKEZ
  • ŞANLIURFA SİVEREK
  • ŞANLIURFA SURUÇ
  • ŞANLIURFA VİRANŞEHİR

Temsilci: RIDVAN KARATOPRAK

Temsilci Yardımcısı: MUSTAFA GÜZELLER

Temsilci Yardımcısı: İBRAHİM HALİL DEMİR

Temsilci Yardımcısı: FİKRET ÇAKIR
 

 
DİYARBAKIR(ŞIRNAK İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP
  • ŞIRNAK CİZRE
  • ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK
  • ŞIRNAK İDİL
  • ŞIRNAK SİLOPİ
  • ŞIRNAK ŞIRNAK MERKEZ
  • ŞIRNAK ULUDERE

Temsilci: HALİL İBRAHİM UYGUN

Temsilci Yardımcısı: MUHAMMED AZĞAN

Temsilci Yardımcısı: MERVAN BİLİCİ
 

 
DİYARBAKIR(TUNCELİ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • TUNCELİ ÇEMİŞGEZEK
  • TUNCELİ HOZAT
  • TUNCELİ MAZGİRT
  • TUNCELİ NAZIMİYE
  • TUNCELİ OVACIK / TUNCELİ
  • TUNCELİ PERTEK
  • TUNCELİ PÜLÜMÜR
  • TUNCELİ TUNCELİ MERKEZ

Temsilci: SAVAŞ DEMİRTAŞ
 

İSTANBUL ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
İSTANBUL (ARNAVUTKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL ARNAVUTKÖY

Temsilci: FUAT KAYA
 

 
İSTANBUL (ÇEKMEKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL ÇEKMEKÖY

Temsilci: İPEK AKTAN YEŞİLYURT
 

 
İSTANBUL (EDİRNE/KEŞAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • EDİRNE ENEZ
  • EDİRNE İPSALA
  • EDİRNE KEŞAN

Temsilci: SERKAN DENİZ

Temsilci Yardımcısı: CANER YAMAK
 

 
İSTANBUL (ESENYURT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL ESENYURT

Temsilci: MEHMET YILDIRIM
 

 
İSTANBUL (GAZİOSMANPAŞA İLÇE TEMSİL)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
  • İSTANBUL SULTANGAZİ

Temsilci: NAFİZ TOPÇU

Temsilci Yardımcısı: MEHMET ÇALĞIN
 

 
İSTANBUL (KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KIRKLARELİ DEMİRKÖY
  • KIRKLARELİ KIRKLARELİ MERKEZ
  • KIRKLARELİ KOFÇAZ
  • KIRKLARELİ PINARHİSAR
  • KIRKLARELİ VİZE

Temsilci: TEVFİK TÜRKOĞLU

Temsilci Yardımcısı: ERKAN GÜLER

Temsilci Yardımcısı: MAHMUT BOZAN
 

 
İSTANBUL (KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL AVCILAR
  • İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
  • İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE

Temsilci: KENAN ŞERBETCİ
 

 
İSTANBUL (SANCAKTEPE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL SANCAKTEPE

Temsilci: ÖMER TUNÇ
 

 
İSTANBUL (SULTANBEYLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL SULTANBEYLİ

Temsilci: HÜSAMETTİN FİDAN
 

 
İSTANBUL (TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY
  • TEKİRDAĞ KAPAKLI
  • TEKİRDAĞ SARAY
  • TEKİRDAĞ SARAY / TEKİRDAĞ

Temsilci: SIRRI SEFA YANGÖL

Temsilci Yardımcısı: AKIN ONAT

Temsilci Yardımcısı: SEVİL YAVUZ
 

 
İSTANBUL(BAĞCILAR-ESENLER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BAĞCILAR
  • İSTANBUL ESENLER

Temsilci: YÜK. MÜH. SEZAİ KOÇ
 

 
İSTANBUL(BAKIRKÖY-ZEYTİNBURNU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BAKIRKÖY
  • İSTANBUL FATİH
  • İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Temsilci: HASAN ALİ KANITÜRK

Temsilci Yardımcısı: HANDAN MUTLU

Temsilci Yardımcısı: ERGİN UÇARLI
 

 
İSTANBUL(BEŞİKTAŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL BEŞİKTAŞ

Temsilci: CEVDET ÇALI

Temsilci Yardımcısı: DOĞAN ENDER TOPCUOĞLU
 

 
İSTANBUL(BEYOĞLU-ŞİŞLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BEYOĞLU
  • İSTANBUL ŞİŞLİ

Temsilci: YAŞAR BELEN

Temsilci Yardımcısı: TOLGA KÖROĞLU
 

 
İSTANBUL(BÜYÜKÇEKMECE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
  • İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE

Temsilci: SEDAT MERT

Temsilci Yardımcısı: OLGUN YAZICI
 

 
İSTANBUL(ÇATALCA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL ÇATALCA

Temsilci: BAYRAMALİ KOLCUOĞLU

Temsilci Yardımcısı: ÇAĞRI ADA

Temsilci Yardımcısı: SAVAŞ BÜMEN
 

 
İSTANBUL(EDİRNE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • EDİRNE EDİRNE MERKEZ
  • EDİRNE HAVSA
  • EDİRNE LALAPAŞA
  • EDİRNE MERİÇ
  • EDİRNE SÜLOĞLU
  • EDİRNE UZUNKÖPRÜ

Temsilci: EGEMEN KURTDERE

Temsilci Yardımcısı: NİLÜFER KAPLANER
 

 
İSTANBUL(EYÜP-BAYRAMPAŞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BAYRAMPAŞA
  • İSTANBUL EYÜP

Temsilci: BERHAN AŞILAR
 

 
İSTANBUL(GÜNGÖREN-BAHÇELİEVLER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BAHÇELİEVLER
  • İSTANBUL GÜNGÖREN

Temsilci: İSMAİL BÜLENT KÖKSAL

Temsilci Yardımcısı: AYDIN ZAYİM
 

 
İSTANBUL(KADIKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL ATAŞEHİR
  • İSTANBUL KADIKÖY

Temsilci: MUSTAFA UYSAL

Temsilci Yardımcısı: KUMSAL ÖZTÜRK

Temsilci Yardımcısı: RİFAT GELBAL
 

 
İSTANBUL(KAĞITHANE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL KAĞITHANE

Temsilci: MUSTAFA TADIK

Temsilci Yardımcısı: HALUK YÜCEL
 

 
İSTANBUL(KARTAL İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL ADALAR
  • İSTANBUL KARTAL

Temsilci: MELİH ŞÜKRÜ AYSEZEN

Temsilci Yardımcısı: ELİF MÜGE TÜLÜ BOY
 

 
İSTANBUL(KIRKLARELİ/LÜLEBURGAZ İLÇE TEM.)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KIRKLARELİ BABAESKİ
  • KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
  • KIRKLARELİ PEHLİVANKÖY

Temsilci: SELAHATTİN YILMAZ

Temsilci Yardımcısı: AYHAN MURAT
 

 
İSTANBUL(MALTEPE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL MALTEPE

Temsilci: VEDAT KAVAN
 

 
İSTANBUL(PENDİK-TUZLA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL PENDİK
  • İSTANBUL TUZLA

Temsilci: BİROL YAVUZ

Temsilci Yardımcısı: BAYRAM NURİ BARIŞ
 

 
İSTANBUL(SARIYER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL SARIYER

Temsilci: KEMAL SENEM
 

 
İSTANBUL(SİLİVRİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL SİLİVRİ

Temsilci: SÜHEYL KIRKICI

Temsilci Yardımcısı: HÜSEYİN ŞAHİN
 

 
İSTANBUL(TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • TEKİRDAĞ HAYRABOLU
  • TEKİRDAĞ MALKARA
  • TEKİRDAĞ MARMARAEREĞLİSİ
  • TEKİRDAĞ MERKEZ
  • TEKİRDAĞ MURATLI
  • TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA
  • TEKİRDAĞ ŞARKÖY

Temsilci: ERDAL ER

Temsilci Yardımcısı: ULAŞ ÇALCALI

Temsilci Yardımcısı: BABACAN YİLDİZ
 

 
İSTANBUL(TEKİRDAĞ/ÇORLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • TEKİRDAĞ ÇORLU
  • TEKİRDAĞ ERGENE
  • TEKİRDAĞ MARMARAEREĞLİSİ

Temsilci: EROL GÖLÇEK

Temsilci Yardımcısı: ALPTUĞ ÇETİN

Temsilci Yardımcısı: SUNAY ÇOLAKOĞLU
 

 
İSTANBUL(ÜMRANİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İSTANBUL ÜMRANİYE

Temsilci: BÜLENT ŞAFAK

Temsilci Yardımcısı: ELİF BULUT

Temsilci Yardımcısı: NURCAN AKSU
 

 
İSTANBUL(ÜSKÜDAR-BEYKOZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İSTANBUL BEYKOZ
  • İSTANBUL ŞİLE
  • İSTANBUL ÜSKÜDAR

Temsilci: İSMAİL İRFAN BAŞTUĞ
 

 
İSTANBUL(YALOVA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • YALOVA ALTINOVA
  • YALOVA ARMUTLU
  • YALOVA ÇINARCIK
  • YALOVA ÇİFTLİKKÖY
  • YALOVA TERMAL
  • YALOVA YALOVA MERKEZ

Temsilci: LEVENT KASAP

Temsilci Yardımcısı: HATİCE KALAYCI

Temsilci Yardımcısı: YALÇIN TUNÇ
 

İZMİR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
İZMİR(AYDIN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • AYDIN ÇİNE
  • AYDIN EFELER
  • AYDIN GERMENCİK
  • AYDIN İNCİRLİOVA
  • AYDIN KARPUZLU
  • AYDIN KOÇARLI
  • AYDIN KÖŞK
  • AYDIN MERKEZ

Temsilci: MUSTAFA FİLLİK

Temsilci Yardımcısı: ERSEL ÖNAL

Temsilci Yardımcısı: SEDAT YILDIZ

Temsilci Yardımcısı: OKAN AKPINAR
 

 
İZMİR(AYDIN/DİDİM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • AYDIN DİDİM

Temsilci: SADIK YILDIRIM

Temsilci Yardımcısı: SAİME ÖZARSLAN

Temsilci Yardımcısı: ZAFER KOLÇAK
 

 
İZMİR(AYDIN/KUŞADASI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • AYDIN KUŞADASI

Temsilci: HASAN BİLENGİL
 

 
İZMİR(AYDIN/NAZİLLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • AYDIN BOZDOĞAN
  • AYDIN BUHARKENT
  • AYDIN KARACASU
  • AYDIN KUYUCAK
  • AYDIN NAZİLLİ
  • AYDIN SULTANHİSAR
  • AYDIN YENİPAZAR / AYDIN

Temsilci: AHMED FARUK HARMANDAROĞLU

Temsilci Yardımcısı: COŞKUN ATAY
 

 
İZMİR(AYDIN/SÖKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • AYDIN SÖKE

Temsilci: FATİH BOZKAYA
 

 
İZMİR(DENİZLİ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • DENİZLİ ACIPAYAM
  • DENİZLİ BABADAĞ
  • DENİZLİ BAKLAN
  • DENİZLİ BEKİLLİ
  • DENİZLİ BEYAĞAÇ
  • DENİZLİ BOZKURT
  • DENİZLİ BULDAN
  • DENİZLİ ÇAL
  • DENİZLİ ÇAMELİ
  • DENİZLİ ÇARDAK
  • DENİZLİ ÇİVRİL
  • DENİZLİ GÜNEY
  • DENİZLİ HONAZ
  • DENİZLİ KALE
  • DENİZLİ MERKEZ
  • DENİZLİ MERKEZEFENDİ
  • DENİZLİ PAMUKKALE
  • DENİZLİ SARAYKÖY
  • DENİZLİ SERİNHİSAR
  • DENİZLİ TAVAS

Temsilci: NAZIM TANRIKULU

Temsilci Yardımcısı: İBRAHİM TURGUT

Temsilci Yardımcısı: KEMAL ÇAVDAROĞLU

Temsilci Yardımcısı: KEMAL KARABULUT
 

 
İZMİR(DİKİLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İZMİR BERGAMA
  • İZMİR DİKİLİ
  • İZMİR KINIK

Temsilci: ABDULLAH LALELİ
 

 
İZMİR(İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İZMİR ALİAĞA
  • İZMİR BALÇOVA
  • İZMİR BAYRAKLI
  • İZMİR BORNOVA
  • İZMİR BUCA
  • İZMİR ÇEŞME
  • İZMİR ÇİĞLİ
  • İZMİR FOÇA
  • İZMİR GAZİEMİR
  • İZMİR GÜZELBAHÇE
  • İZMİR KARABAĞLAR
  • İZMİR KARABURUN
  • İZMİR KARŞIYAKA
  • İZMİR KEMALPAŞA
  • İZMİR KONAK
  • İZMİR MENDERES
  • İZMİR MENEMEN
  • İZMİR NARLIDERE
  • İZMİR SEFERİHİSAR
  • İZMİR SELÇUK
  • İZMİR URLA

Temsilci:
 

 
İZMİR(MANİSA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MANİSA MERKEZ
  • MANİSA SARUHANLI
  • MANİSA ŞEHZADELER
  • MANİSA TURGUTLU
  • MANİSA YUNUSEMRE

Temsilci: MEHMET SEFA ÖNATLI

Temsilci Yardımcısı: HÜSEYİN SUPHİ KAPLAN

Temsilci Yardımcısı: HÜSEYİN KAHRAMAN

Temsilci Yardımcısı: MEHMET ÜNAL
 

 
İZMİR(MANİSA/AKHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MANİSA AKHİSAR
  • MANİSA GÖLMARMARA
  • MANİSA GÖRDES
  • MANİSA KIRKAĞAÇ
  • MANİSA SOMA

Temsilci: ÖNDER ORKUN ÖZEL

Temsilci Yardımcısı: FATİH ŞÜKRÜ YILDIRIM

Temsilci Yardımcısı: ERHAN ÖZÇİFTÇİ
 

 
İZMİR(MANİSA/ALAŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MANİSA ALAŞEHİR
  • MANİSA SARIGÖL

Temsilci: İSMAİL İLKAY AK
 

 
İZMİR(MANİSA/SALİHLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MANİSA AHMETLİ
  • MANİSA DEMİRCİ
  • MANİSA KÖPRÜBAŞI / MANİSA
  • MANİSA KULA
  • MANİSA SALİHLİ
  • MANİSA SELENDİ

Temsilci: YÜK.MÜH. TAMER ALUŞ
 

 
İZMİR(MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MUĞLA DATÇA
  • MUĞLA KAVAKLIDERE
  • MUĞLA KÖYCEĞİZ
  • MUĞLA MARMARİS
  • MUĞLA MENTEŞE
  • MUĞLA MERKEZ
  • MUĞLA ULA
  • MUĞLA YATAĞAN

Temsilci: EMİN MADRAN

Temsilci Yardımcısı: BURAK MENEK

Temsilci Yardımcısı: MUHAMMED RAŞİD GÖKAY

Temsilci Yardımcısı: AHMET YILDIRIM
 

 
İZMİR(MUĞLA/BODRUM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • MUĞLA BODRUM

Temsilci: GÖKHAN DOĞRU

Temsilci Yardımcısı: LEVENT KALYON

Temsilci Yardımcısı: KEREM ÇAKMAK

Temsilci Yardımcısı: MEHMET ONUR İBAN
 

 
İZMİR(MUĞLA/DALAMAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MUĞLA DALAMAN
  • MUĞLA ORTACA

Temsilci: MEHMET ONTAŞ
 

 
İZMİR(MUĞLA/FETHİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • MUĞLA FETHİYE
  • MUĞLA SEYDİKEMER

Temsilci: BİROL GÜNER

Temsilci Yardımcısı: SÜREYYA ALİM
 

 
İZMİR(MUĞLA/MİLAS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • MUĞLA MİLAS

Temsilci: TOLGA AY
 

 
İZMİR(ÖDEMİŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • İZMİR BAYINDIR
  • İZMİR BEYDAĞ
  • İZMİR KİRAZ
  • İZMİR ÖDEMİŞ
  • İZMİR TİRE

Temsilci: ALİ ÇALIŞIR
 

 
İZMİR(TORBALI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • İZMİR TORBALI

Temsilci: AKIN KAHRAMAN
 

 
İZMİR(UŞAK İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • UŞAK BANAZ
  • UŞAK EŞME
  • UŞAK KARAHALLI
  • UŞAK SİVASLI
  • UŞAK ULUBEY / UŞAK
  • UŞAK UŞAK MERKEZ

Temsilci: GÜNHAN DAĞLI

Temsilci Yardımcısı: ÜMİT SELVİ

Temsilci Yardımcısı: METİN ÇALIŞKAN
 

KONYA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
KONYA(AKSARAY İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • AKSARAY AĞAÇÖREN
  • AKSARAY AKSARAY MERKEZ
  • AKSARAY ESKİL
  • AKSARAY GÜLAĞAÇ
  • AKSARAY GÜZELYURT
  • AKSARAY MERKEZ
  • AKSARAY ORTAKÖY
  • AKSARAY ORTAKÖY / AKSARAY
  • AKSARAY SARIYAHŞİ

Temsilci: BÜLENT BİTİGEN
 

 
KONYA(AKŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • KONYA AKŞEHİR

Temsilci: EBRU SOMUNCU
 

 
KONYA(BEYŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • KONYA BEYŞEHİR

Temsilci: CAFER AKA
 

 
KONYA(EREĞLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • KONYA EREĞLİ

Temsilci: HİKMET AYGÖREN
 

 
KONYA(ILGIN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • KONYA ILGIN

Temsilci: NURETTİN ŞAŞIRDI
 

 
KONYA(KARAMAN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KARAMAN AYRANCI
  • KARAMAN BAŞYAYLA
  • KARAMAN ERMENEK
  • KARAMAN KARAMAN MERKEZ
  • KARAMAN KAZIMKARABEKİR
  • KARAMAN SARIVELİLER

Temsilci: MUSTAFA GÖKHAN ALKAN
 

 
KONYA(KONYA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KONYA AHIRLI
  • KONYA AKÖREN
  • KONYA ALTINEKİN
  • KONYA BOZKIR
  • KONYA ÇELTİK
  • KONYA ÇUMRA
  • KONYA DERBENT
  • KONYA DEREBUCAK
  • KONYA DOĞANHİSAR
  • KONYA EMİRGAZİ
  • KONYA GÜNEYSINIR
  • KONYA HADİM
  • KONYA HALKAPINAR
  • KONYA HÜYÜK
  • KONYA ILGIN
  • KONYA KADINHANI
  • KONYA KARAPINAR
  • KONYA KARATAY
  • KONYA MERAM
  • KONYA MERKEZ
  • KONYA SARAYÖNÜ
  • KONYA SELÇUKLU
  • KONYA TAŞKENT
  • KONYA TUZLUKÇU
  • KONYA YALIHÜYÜK
  • KONYA YUNAK

Temsilci: ALİ RIZA KÜÇÜKSAYACIGİL
 

 
KONYA(KULU-CİHANBEYLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • KONYA CİHANBEYLİ
  • KONYA KULU

Temsilci: DERYA YILMAZ
 

 
KONYA(SEYDİŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçe: :

  • KONYA SEYDİŞEHİR

Temsilci: EMRE DABAN
 

SAMSUN ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
SAMSUN(AMASYA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • AMASYA AMASYA MERKEZ
  • AMASYA GÖYNÜCEK
  • AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY
  • AMASYA HAMAMÖZÜ
  • AMASYA MERKEZ
  • AMASYA MERZİFON
  • AMASYA SULUOVA
  • AMASYA TAŞOVA

Temsilci: TEMEL AKGÜL

Temsilci Yardımcısı: FATİH YOLCU
 

 
SAMSUN(ORDU İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ORDU ALTINORDU
  • ORDU GÖLKÖY
  • ORDU GÜLYALI
  • ORDU GÜRGENTEPE
  • ORDU KABADÜZ
  • ORDU MERKEZ
  • ORDU MESUDİYE
  • ORDU PERŞEMBE
  • ORDU ULUBEY / ORDU

Temsilci: KADİR SEVİNÇ

Temsilci Yardımcısı: GÜRCAN AKSU
 

 
SAMSUN(ORDU/FATSA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ORDU AYBASTI
  • ORDU ÇAMAŞ
  • ORDU ÇATALPINAR
  • ORDU FATSA
  • ORDU KABATAŞ
  • ORDU KORGAN
  • ORDU KUMRU

Temsilci: ZATİ CECELOĞLU
 

 
SAMSUN(ORDU/ÜNYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ORDU AKKUŞ
  • ORDU ÇAYBAŞI
  • ORDU İKİZCE
  • ORDU ÜNYE

Temsilci: ELİF YAMİÇ
 

 
SAMSUN(SAMSUN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • SAMSUN 19 MAYIS
  • SAMSUN ALAÇAM
  • SAMSUN ASARCIK
  • SAMSUN ATAKUM
  • SAMSUN AYVACIK
  • SAMSUN AYVACIK / SAMSUN
  • SAMSUN BAFRA
  • SAMSUN CANİK
  • SAMSUN ÇARŞAMBA
  • SAMSUN HAVZA
  • SAMSUN İLKADIM
  • SAMSUN KAVAK
  • SAMSUN LADİK
  • SAMSUN MERKEZ
  • SAMSUN SALIPAZARI
  • SAMSUN TEKKEKÖY
  • SAMSUN TERME
  • SAMSUN VEZİRKÖPRÜ
  • SAMSUN YAKAKENT

Temsilci: MECİT KARAİSMAİL

Temsilci Yardımcısı: ERGÜN ALBAYRAK
 

 
SAMSUN(SİNOP İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • SİNOP AYANCIK
  • SİNOP BOYABAT
  • SİNOP DİKMEN
  • SİNOP DURAĞAN
  • SİNOP ERFELEK
  • SİNOP GERZE
  • SİNOP SARAYDÜZÜ
  • SİNOP SİNOP MERKEZ
  • SİNOP TÜRKELİ

Temsilci: ÖZGÜR ÇİFCİ

Temsilci Yardımcısı: YUNUS EMRE ÜNVER
 

TRABZON ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
TRABZON (TRABZON İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • TRABZON AKÇAABAT
  • TRABZON ARAKLI
  • TRABZON ARSİN
  • TRABZON BEŞİKDÜZÜ
  • TRABZON ÇARŞIBAŞI
  • TRABZON ÇAYKARA
  • TRABZON DERNEKPAZARI
  • TRABZON DÜZKÖY
  • TRABZON HAYRAT
  • TRABZON KÖPRÜBAŞI / TRABZON
  • TRABZON MAÇKA
  • TRABZON MERKEZ
  • TRABZON OF
  • TRABZON ORTAHİSAR
  • TRABZON SÜRMENE
  • TRABZON ŞALPAZARI
  • TRABZON TONYA
  • TRABZON VAKFIKEBİR
  • TRABZON YOMRA

Temsilci: YUSUF ŞENTÜRK

Temsilci Yardımcısı: İLHAN AYDIN

Temsilci Yardımcısı: ZİYA USTA

Temsilci Yardımcısı: ERKAN DEMİRÖZ
 

 
TRABZON(ARTVİN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • ARTVİN ARDANUÇ
  • ARTVİN ARHAVİ
  • ARTVİN ARTVİN MERKEZ
  • ARTVİN BORÇKA
  • ARTVİN HOPA
  • ARTVİN MURGUL
  • ARTVİN ŞAVŞAT
  • ARTVİN YUSUFELİ

Temsilci: TOLGA ODABAŞ

Temsilci Yardımcısı: KERİM ATAMAN

Temsilci Yardımcısı: CAVİT HAFIZOGLU
 

 
TRABZON(BAYBURT İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • BAYBURT AYDINTEPE
  • BAYBURT BAYBURT MERKEZ
  • BAYBURT DEMİRÖZÜ
  • BAYBURT MERKEZ

Temsilci: TUĞRUL YILDIRIM

Temsilci Yardımcısı: MUHAMMET ALİ ATAYETER
 

 
TRABZON(GİRESUN İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • GİRESUN ALUCRA
  • GİRESUN BULANCAK
  • GİRESUN ÇAMOLUK
  • GİRESUN ÇANAKÇI
  • GİRESUN DERELİ
  • GİRESUN DOĞANKENT
  • GİRESUN ESPİYE
  • GİRESUN EYNESİL
  • GİRESUN GİRESUN MERKEZ
  • GİRESUN GÖRELE
  • GİRESUN GÜCE
  • GİRESUN KEŞAP
  • GİRESUN MERKEZ
  • GİRESUN PİRAZİZ
  • GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR
  • GİRESUN TİREBOLU
  • GİRESUN YAĞLIDERE

Temsilci: DERYA TAVACI

Temsilci Yardımcısı: SELÇUK ŞENEL
 

 
TRABZON(GÜMÜŞHANE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • GÜMÜŞHANE GÜMÜŞHANE MERKEZ
  • GÜMÜŞHANE KELKİT
  • GÜMÜŞHANE KÖSE
  • GÜMÜŞHANE KÜRTÜN
  • GÜMÜŞHANE MERKEZ
  • GÜMÜŞHANE ŞİRAN
  • GÜMÜŞHANE TORUL

Temsilci: YRD. DOÇ. DR. HASAN TAHSİN BOSTANCI

Temsilci Yardımcısı: ALİ RIZA ÖZER
 

 
TRABZON(RİZE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Sorumluluk alanındaki İlçeler: :

  • RİZE ARDEŞEN
  • RİZE ÇAMLIHEMŞİN
  • RİZE ÇAYELİ
  • RİZE DEREPAZARI
  • RİZE FINDIKLI
  • RİZE GÜNEYSU
  • RİZE HEMŞİN
  • RİZE İKİZDERE
  • RİZE İYİDERE
  • RİZE KALKANDERE
  • RİZE MERKEZ
  • RİZE PAZAR / RİZE
  • RİZE RİZE MERKEZ

Temsilci: AYHAN AKYÜZ

Temsilci Yardımcısı: MEHMET CAVİT SARIAHMETOĞLU

Temsilci Yardımcısı: BÜLENT AKYÜZ
 

Yukarı Çık