İSTANBUL ŞUBE TEMSİLCİKLERİ

İSTANBUL ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

İSTANBUL (ARNAVUTKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci

İSTANBUL (ÇEKMEKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
İPEK AKTAN YEŞİLYURT

İSTANBUL (EDİRNE/KEŞAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
SERKAN DENİZ
Temsilci Yardımcısı
CANER YAMAK

İSTANBUL (ESENYURT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
MEHMET YILDIRIM
Temsilci Yardımcısı
YAHYA KEMAL ÖZBAY

İSTANBUL (GAZİOSMANPAŞA İLÇE TEMSİL)

Temsilci
NAFİZ TOPÇU
Temsilci Yardımcısı
MEHMET ÇALĞIN

İSTANBUL (KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
TEVFİK TÜRKOĞLU
Temsilci Yardımcısı
MAHMUT BOZAN
Temsilci Yardımcısı
ERKAN GÜLER

İSTANBUL (KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
KENAN ŞERBETCİ
Temsilci Yardımcısı
OKTAY GAZİOĞLU

İSTANBUL (SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci
HÜSAMETTİN FİDAN

İSTANBUL (TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
SIRRI SEFA YANGÖL
Temsilci Yardımcısı
AKIN ONAT

İSTANBUL(BAĞCILAR-ESENLER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
YÜK. MÜH. SEZAİ KOÇ

İSTANBUL(BAKIRKÖY-ZEYTİNBURNU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
HASAN ALİ KANITÜRK
Temsilci Yardımcısı
HANDAN MUTLU

İSTANBUL(BEŞİKTAŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
CEVDET ÇALI
Temsilci Yardımcısı
DOĞAN ENDER TOPCUOĞLU

İSTANBUL(BEYOĞLU-ŞİŞLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
YAŞAR BELEN
Temsilci Yardımcısı
TOLGA KÖROĞLU

İSTANBUL(BÜYÜKÇEKMECE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
SEDAT MERT
Temsilci Yardımcısı
OLGUN YAZICI

İSTANBUL(ÇATALCA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
LEYLA POYRAZ
Temsilci Yardımcısı
TAMER YILDIZ
Temsilci Yardımcısı
SAVAŞ BÜMEN
Temsilci Yardımcısı
ÇAĞRI ADA

İSTANBUL(EDİRNE İL TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
EGEMEN KURTDERE
Temsilci Yardımcısı
NİLÜFER KAPLANER

İSTANBUL(EYÜP-BAYRAMPAŞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
İSMİ AVCIOĞLU

İSTANBUL(GÜNGÖREN-BAHÇELİEVLER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
İSMAİL BÜLENT KÖKSAL
Temsilci Yardımcısı
AYDIN ZAYİM

İSTANBUL(KADIKÖY İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
MUSTAFA UYSAL
Temsilci Yardımcısı
RİFAT GELBAL
Temsilci Yardımcısı
KUMSAL ÖZTÜRK

İSTANBUL(KAĞITHANE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
MUSTAFA TADIK
Temsilci Yardımcısı
HALUK YÜCEL

İSTANBUL(KARTAL İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
MELİH ŞÜKRÜ AYSEZEN
Temsilci Yardımcısı
ELİF MÜGE TÜLÜ BOY

İSTANBUL(KIRKLARELİ/LÜLEBURGAZ İLÇE TEM.)

Temsilci
SELAHATTİN YILMAZ
Temsilci Yardımcısı
AYHAN MURAT

İSTANBUL(MALTEPE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
VEDAT KAVAN

İSTANBUL(PENDİK-TUZLA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
BİROL YAVUZ
Temsilci Yardımcısı
BAYRAM NURİ BARIŞ

İSTANBUL(SARIYER İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
KEMAL SENEM

İSTANBUL(SİLİVRİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
SÜHEYL KIRKICI
Temsilci Yardımcısı
HÜSEYİN ŞAHİN

İSTANBUL(TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
ADNAN ERDOĞAN
Temsilci Yardımcısı
ERDAL ER
Temsilci Yardımcısı
ULAŞ ÇALCALI

İSTANBUL(TEKİRDAĞ/ÇORLU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
EROL GÖLÇEK
Temsilci Yardımcısı
SUNAY ÇOLAKOĞLU
Temsilci Yardımcısı
ALPTUĞ ÇETİN

İSTANBUL(ÜMRANİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
BÜLENT ŞAFAK
Temsilci Yardımcısı
ELİF BULUT
Temsilci Yardımcısı
NURCAN AKSU

İSTANBUL(ÜSKÜDAR-BEYKOZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
İSMAİL İRFAN BAŞTUĞ

İSTANBUL(YALOVA İL TEMSİLCİLİĞİ)

Temsilci
LEVENT KASAP
Temsilci Yardımcısı
RECEP BUDAK
Temsilci Yardımcısı
CAN BARTIN AKDEMİR
Yukarı Çık