ANA SAYFA

Ana Sayfa 

İLETİŞİM

İletişim 

BAĞLANTILAR

Bağlantılar 

SİTE HARİTASI

Site Haritası 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular 

  TMMOB  FIG
ENGLISH HKMOBİS ÜYE HKMOBİS

  31 Ekim 2014, Cuma

TMMOB HARİTA KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

Site İçi Arama:

Loading

ANA SAYFA Şube Giriş Sayfası

    Şube Yönetim Kurulu

    Şube Tarihçesi

    Şube Çalışanları

    Büro İşlemleri

    Temsilcilikler

    İşyeri Temsilcileri

    Komisyonlar

    Çalışma Grupları

    Mesleki Denetim Görevlileri

    Çalışma Programı

    Çalışma Raporu

    Haberler

    Basın Açıklamaları

    İş Yaşamı Duyuruları

    Evlilik Duyuruları

    Yeni Doğan Duyuruları

    Yitirdiklerimiz

    MİSEM Eğitimleri

 
 

Son Çıkan Yayınlar

 
 » ŞUBE BÜLTENİ

İZMİR ŞUBE BÜLTENİ
SAYI: 91

 

Tüm Şube Bültenleri
 

» ŞUBE KİTAPLARI

KAMULAŞTIRMA DAVALARINDA BİLİRKİŞİ OLACAKLARIN NİTELİKLERİ VE ÇALIŞMA ESASLARI KONULU EĞİTİM NOTLARI
İBRAHİM ERİŞİR-İBRAHİM AYKOL

Tüm Şube Kitapları

  

İZMİR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ

İZMİR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

 
İZMİR(AYDIN/DİDİM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MURAT ALAGÖZOĞLU

 

 
İZMİR(AYDIN/KUŞADASI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    HASAN BİLENGİL

 

 
İZMİR(AYDIN/MERKEZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MUSTAFA FİLLİK

Temsilci Yardımcısı:

    MUSTAFA ÖZDEMİR

Temsilci Yardımcısı:

    SEDAT YILDIZ

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET ANIL ÇETİN

 

 
İZMİR(AYDIN/NAZİLLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

 

 
İZMİR(AYDIN/SÖKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    YÜKSEL ERTERCAN

 

 
İZMİR(DENİZLİ/MERKEZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    NAZIM TANRIKULU

Temsilci Yardımcısı:

    KEMAL ÇAVDAROĞLU

Temsilci Yardımcısı:

    KEMAL KARABULUT

Temsilci Yardımcısı:

    İBRAHİM TURGUT

 

 
İZMİR(DİKİLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ALİ UYGAN

 

 
İZMİR(KEMALPAŞA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

 

 
İZMİR(MANİSA/AKHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MEHMET ZEYBEL

Temsilci Yardımcısı:

    ERHAN ÖZÇİFTÇİ

Temsilci Yardımcısı:

    FATİH ŞÜKRÜ YILDIRIM

 

 
İZMİR(MANİSA/ALAŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    İSMAİL İLKAY AK

 

 
İZMİR(MANİSA/KIRKAĞAÇ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

 

 
İZMİR(MANİSA/MERKEZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MEHMET SEFA ÖNATLI

Temsilci Yardımcısı:

    TANKUT TANSEL

Temsilci Yardımcısı:

    TANER İÇÖZ

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET ÜNAL

 

 
İZMİR(MANİSA/SALİHLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    HARİTA-BİLGİSAYAR YÜK. MÜH. TAMER ALUŞ

 

 
İZMİR(MERKEZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

 

 
İZMİR(MUĞLA/BODRUM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    GÖKHAN DOĞRU

Temsilci Yardımcısı:

    KEREM ÇAKMAK

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET CENK ÇETİNEL

 

 
İZMİR(MUĞLA/DALAMAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    MEHMET ONTAŞ

 

 
İZMİR(MUĞLA/FETHİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ALİ KUŞTAN

Temsilci Yardımcısı:

    UMUT KURU

 

 
İZMİR(MUĞLA/MERKEZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ŞÜKRÜ TELLİ

Temsilci Yardımcısı:

    SERCAN KAYAR

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET UYGUNOL

Temsilci Yardımcısı:

    LEVENT ÜNVER

 

 
İZMİR(MUĞLA/MİLAS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ENVER TUNA

 

 
İZMİR(ÖDEMİŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    ALİ ÇALIŞIR

 

 
İZMİR(TORBALI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    AKIN KAHRAMAN

 

 
İZMİR(UŞAK/MERKEZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ)

 

Temsilci:

    GÜNHAN DAĞLI

Temsilci Yardımcısı:

    HÜSEYİN AKÇAPINAR

Temsilci Yardımcısı:

    ÜMİT SELVİ

 


 

e-HİZMETLER:
| HKMOBİS | WEBMAIL |

© 2004-2014 Tüm hakları TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI aittir.
Sitede yer alan görsel ve metin öğeler izinsiz kullanılamaz.

TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
SÜMER 1. SOKAK NO: 12/4 06440 KIZILAY / ANKARA
TEL: +90 312 232 5777 (PBX) - FAKS: +90 312 230 85 74 - GSM: 0533 762 28 13

 

 
Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.