İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI (İHA) İLE HAVADAN HARİTALAMA ÇALIŞMALARI   (HKMO)


Yayın Yeri: İSTANBUL

Sayfa Sayısı: 150

 
Giriş


Önsöz

Yönetim Kurulumuz 23. Çalışma Dönemi Programında, meslektaşlarımızın talepleri doğrultusunda mesleki ve güncel konularda etkinliklerin düzenleneceği vurgusunu yapmış ve bu doğrultuda Şubemiz Meslek İçi Eğitim Komisyonu tarafından düzenlenen mesleğimiz uygulama alanlarına ilişkin güncel teknolojik gelişim konularının ele alındığı eğitim seminerlerimiz üyelerimizinyoğun ilgisi ile karşılanmıştır.

Bu kitapçıkta yer alan, GPS/GNSS Verilerinin Değerlendirilmesi ve Analizi Ulusal ve Yerel CORS Sistemleri Uydu Bazlı Yeni Konum Belirleme Teknikleri, İnsansız Hava Araçları (İHA) ile Haritalama Çalışmaları, Taşınmaz Değerleme ve Kentsel Dönüşümde Hak Sahipliği Tespitleri başlıklı eğitim seminerleri 23. Dönem içerisinde gerçekleştirilen eğitim seminerlerinden sadece birkaçı. Etkinliklerimizin bant çözümlerinden çıkardığımız bu kitapçığımızla, dile getirilen değerli bilgi ve görüşleri etkinliğimize katılamayan meslektaşlarımızla paylaşmayı amaçladık.

Etkinliklerimize bilgi ve birikimleri ile destek sunan değerli konuşmacılara, eğitim etkinliklerine katılarak kendilerini ifade eden katılımcılara, etkinliğimizin gerçekleşmesine katkı sunan kişi ve kuruluşlara, etkinliklerin hazırlanmasında büyük emek harcayan Meslek İçi Eğitim Komisyonumuza ve Sayın Uzman Dr. Taylan Öcalan`a içtenlikle teşekkür ederiz.

Ekler

Kitapçığın tümünü içerir. (1131 KB)

Tüm Kitaplar

Yukarı Çık