YENİ MEZUN MESLEKTAŞLARIMIZA YÖNELİK DÜZENLENECEK OLAN GNSS VERİ DEĞERLENDİRME VE ANALİZİNDEKİ SON GELİŞMELER / İHA HARİTACILIK UYGULAMALARINDA ULUSAL MEVZUAT OLUŞTURMA SÜRECİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ EĞİTİM SEMİNERİ

Yayına Giriş Tarihi: 06.04.2019
Güncellenme Zamanı:09.04.2019 09:07:17

Etkinliğin Tarihi:

06.04.2019

Etkinliğin Yeri:

Bağlantılar:

6 Nisan 2019 Cumartesi günü 14:00’da Şubemizde “GNSS Veri Değerlendirme ve Analizindeki Son Gelişmeler / İHA Haritacılık Uygulamalarında Ulusal Mevzuat Oluşturma Sürecinin Değerlendirilmesi” eğitim semineri düzenlenecektir.

Değerli Üyemiz,

Üniversitelerden yeni mezun olan meslektaşlarımızın mesleki uygulamalara yönelik bilgi ve deneyim eksikliklerin giderilebilmesine destek olmak, yeni mezun meslektaşlarımızın iş yaşamına daha donanımlı olarak başlayabilmeleri ve mesleğimizle ilgili güncel gelişmelerden haberdar olabilmeleri amacı ile Şubemiz tarafından mesleğimizin çalışma ve uygulama alanları ile ilgili düzenlenen eğitim seminerleri kapsamında 6 Nisan 2019 Cumartesi günü 14:00`da Şubemizde "GNSS Veri Değerlendirme ve Analizindeki Son Gelişmeler / İHA Haritacılık Uygulamalarında Ulusal Mevzuat Oluşturma Sürecinin Değerlendirilmesi" eğitim semineri düzenlenecektir.

 Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü Öğr. Gör. Dr. Taylan Öcalan tarafından verilecek, genel katılıma açık, ücretsiz olan eğitim seminerine katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla

GNSS Veri Değerlendirme ve Analizindeki Son Gelişmeler / İHA Haritacılık Uygulamalarında Ulusal Mevzuat Oluşturma Sürecinin Değerlendirilmesi Eğitim Semineri

Eğitimci: YTÜ Öğr. Gör. Dr. Taylan Öcalan

Tarih      : 6 Nisan 2019, Cumartesi

Saat       : 14.00

Yer         : Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

               Gülbahar Mah. Oya Sk. Tümer Plaza No:7 K:4 D:10 Gayrettepe/Şişli/İstanbul

Yukarı Çık