25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında Ankara Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi`nde "Eğitim, İstihdam, Toplum 5.0" teması ile gerçekleştirilecek 17. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı kapsamında ülkemizdeki Harita/Geomatik Mühendisliği Bölümleri lisans öğrencilerine yönelik ödüllü poster yarışması düzenlenecektir.

 

Lisans öğrencilerinin; seminer, bitirme çalışması, proje, ödev vb. kapsamda gerçekleştirdikleri bilimsel çalışmalarını kurultay web sayfasında yer alan poster hazırlama kurallarına uygun şekilde, yüksek çözünürlüklü olarak jpeg, tiff veya pdf formatında hazırlayarak kurultay17@hkmo.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

Harita/Geomatik Mühendisliği lisans programı öğrencileri, poster hazırlama kurallarına göre akademik danışmanları ile birlikte hazırladıkları posterleri ile Öğrenci Poster Yarışması İçin Son Başvuru Tarihi olan 29 Mart 2019`a kadar poster yarışmasına katılmak için başvurabileceklerdir.

 

Öğrenci Poster Oturumu`nda sunulan poster bildiriler arasından ilgili bilim/hakem kurulu tarafından seçilen 3 (üç) postere "En İyi Öğrenci Poster Ödülü" verilecektir.

Yukarı Çık