1.      Kamp, 5-13 Eylül 2017 tarihleri arasında İzmir-Seferihisar Teos tatil köyünde gerçekleştirilecektir.

2.      Kamp alanına girişler 5 Eylül 2017 tarihinde 09:00 - 15:00 arasında, kamp bitiminde alandan çıkış ise 13 Eylül 2017 tarihinde 09:00 - 12:00 arasında yapılacaktır.

3.      Kampa sadece HKMO tarafından ilan edilen listede yer alan öğrenciler katılabilecektir.

4.      Kamp süresince paneller, söyleşiler, etkinlikler, yarışmalar ve eğitimlere katılım ve programda belirtilen zamanlamaya uyulması zorunludur.

5.      İlan edilen kamp katılım listesinde yer aldığı ve geleceğini teyit ettiği halde haber vermeksizin     kampa katılmayan öğrenci sonraki kamplarda yer alamayacaktır. Kampa çağrıldığı halde katılım     sağlayamayacak olan öğrenci arkadaşlarımız, kampın başlangıç tarihinden en geç 7 gün önce HKMO İzmir Şubesi‘ne bilgi vermelidir.

6.      Öğrencilerimiz kampa gelmeden önce katılma ve ayrılma saatlerini kampta bulunan görevlilere bildirmelidir.

7.      Öğrenci arkadaşlarımızın bulundukları illerden İzmir-Seferihisar otogarına gelişleri ve Seferihisar   otogarından ayrılmaları kendi sorumluluklarındadır. Seferihisar otogarından kamp alanına ulaşım  HKMO İzmir Şubesi Tarafından sağlanacaktır.

8.      Kamp süresince tüm katılımcıların yemek, konaklama masrafları ve gezi vb. aktivitelerdeki giderler odamız tarafından karşılanacaktır. Diğer kişisel harcamalar katılımcılara aittir.

9.      Kamp süresince misafirler de dâhil olmak üzere kamp alanında bulunan herkes, HKMO tarafından dağıtılan kamp tişörtü, şapka ve yaka kartlarını kullanacaklardır. Mayo, havlu, şort, terlik vb. kişisel eşyaların temini katılımcılara aittir.

10.    Kamp boyunca yemeklerin hazırlanması süreci, dağıtımı, ortam temizliği ve çevre düzeni için günlük nöbetçi çalışma grupları oluşturulacaktır. Çalışma gruplarında en az bir oda/şube yöneticisi ve kamp yürütme kurulu üyesi yer alacaktır.

11.    Kamp süresince ortak alanların kullanılmasında hijyen ve sağlık kurallarına uyulacaktır. Tüm katılımcılar kamp alanın temizliğinden ve düzeninden sorumludur.

12.    Katılımcılara, kamp süresi boyunca kamp alanındaki etkinlikler için odamız tarafından hayat sigortası yaptırılmaktadır. Kamp alanı dışındaki alanlar sigorta kapsamında olmadığından katılımcıların kamp süresi boyunca kamp alanını terk etmemeleri gerekmektedir.

13.    Kamp alanının dışına çıkılmasını gerektiren zorunlu durumlarda, HKMO kamp yürütme görevlileri ile iletişim kurulmalıdır.

14.    Katılımcılar, kamp süresince kendilerine tahsis edilen bungalov tarzı odalarda, kamp yürütme kurulunun belirleyeceği 4‘er kişilik karma gruplar halinde konaklayacaklardır, başka bir bölgede konaklama yapmayacaklardır.

15.    Kamp boyunca olağan programın dışında bir gelişmeyle karşılaşıldığında veya herhangi bir sorun meydana geldiğinde HKMO kamp yürütme görevlilerine bilgi verilmelidir.

16.    Herhangi bir sağlık problemi olan, bedensel engeli olan veya sürekli ilaç kullanımı olan katılımcı, kamp yetkililerini önceden bilgilendirmelidir.

17.    Kamp alanında toplantı ve etkinlikler devam ederken ve ayrıca hava karardıktan sonra denize girmek yasaktır.

18.    Her katılımcı oluşturulan çalışma gruplarında ve oluşturulan atölyelerin en az 2 tanesinde yer almalıdır. HKMO kamp yürütme görevlileri ve kampa katılan oda/şube yöneticileri de buna dâhildir.

19.    Kamp başvurularında öğrencilerin seçtiği atölyeler, etkinlikler ve görevlerle ilgili gruplar Kamp Yürütme Kurulu tarafından belirlenerek kamp esnasında duyurulacaktır.

20.    Kampın başarıyla geçmesinde başta öğrenciler olmak üzere tüm konukların, görevlilerin, Oda yöneticilerinin ve kurul üyelerinin gerekli özveriyi göstermesi ve kamp kurallarına uyması gerekmektedir.

 

 

Güzel bir kamp dileğiyle

Yukarı Çık