ALET TESLİM TÖRENİ

Harita ve Kadastro Mühendisliğine hem ara eleman olarak hemde teknik açıdan mesleğimize ve bölgemize önemli katkılar yapacağına inandığımız Harita teknisyeni  yetiştiren Van Gölü Teknik Meslek Lisesi Harita ve Tapu Kadastro Bölümünün kapsamlı bir eğitim verilebilmesi, sadece teorik değil pratik bilgininde etkin olarak kullanılabilmesi için mesleki aletlere ihtiyaç olduğu tarafımıza bildirilmiştir.

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Van Bölge Temsilciliğimizin desteği ile HKMO GENEL Merkez tarafından gelen  mesleki aletler yönetim kurulumuz ve üyelerimiz tarafından  Van Gölü Teknik Meslek Lisesi Harita ve Tapu Kadastro Bölümüne teslim edilmiştir.

 1 adet TOTAL STATION TC-600 , 1 adet ahşap sehpa , 2 adet Prizma Jalonu , 2 adet  CPR1+CPH1+AZ14+AB03 Pizma seti(LEICA) , 1 adet DATA TRANSFER KABLOSU (LEICA)  öğrencilerin eğitimi için tahsis edilmiştir.

Okul Yöneticileri , öğretmenleri ve öğrencileri tarafımıza memnuniyetlerini ve şükranlarını sunmuştur.

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Van Bölge Temsilciliği olarak  Öğrencilerimize okul hayatlarında ve meslek hayatlarında başarılar dileriz.


Yukarı Çık