ODAMIZCA DÜZENLENEN 2. ULUSLARARASI KENTSEL DÖNÜŞÜM SEMPOZYUMU 11-12 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

Odamızca düzenlenen 2. Uluslararası Kentsel Dönüşüm Sempozyumu 11-12 Eylül tarihleri arasında Antalya`da gerçekleştirildi.


Sempozyuma, İzmir ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanları Aziz Kocaoğlu ve Menderes Türel‘in yanında, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan İzmir`den, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal Antalya`dan, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta İstanbul`dan, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar Adana`dan,  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bürokratlarından Müsteşar Yardımcısı İrfan Uzun, Başbakanlık TOKİ Başkan yardımcısı Dr. Ahmet Şahin‘in katıldığı Sempozyuma mülkiyet sistemi ülkemize benzeyen Almanya‘dan, Ruhr ve Bavyera‘dan hükümet temsilcisi on sekiz bilim insanı da katılmıştır.


Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Genel Başkanı Ertuğrul Candaş`ın Sempozyum açılışında yaptığı konuşmanın tamamını izlemek için TIKLAYINIZ 


Yukarı Çık