15. TÜRKİYE HARİTA BİLİMSEL VE TEKNİK KURULTAYI 1. YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

15. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı Yürütme Kurulu ilk toplantısını Kurultay Başkanı Prof. Dr. Haluk ÖZENER, Yürütme Kurulu Sekreteri Ayhan ERDOĞAN, Yürütme Kurulu Üyeleri Şafak FİDAN ve Yeliz KARAARSLAN ile HKMO Genel Merkez Yönetim Kurulu‘ndan II.Başkan Harun Reşit Sever, Genel Sekreter Levent Özmüş, Genel Sayman Hüseyin Altun ve Örgütlenme Sekreteri Önder Serkan Atagün‘ün katılımıyla 17 Ekim 2014 Cuma günü saat 17:00‘de HKMO Genel Merkez‘de yaptı.

Genel Bilgilendirme yapıldıktan sonra HKMO Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı Yönergesi gereğince iş bölümü yapılarak, Kurultay Yürütme Kurulu Sekreteri olarak Ayhan ERDOĞAN, Kurultay Yürütme Kurulu Saymanı olarak Mahmut Olcay KORKMAZ, Basınla iletişim sorumlusu olarak Merve KESKİN, Öğrenci Etkinlikleri Sorumlusu olarak Şafak FİDAN ve Selin BOSTAN, Protokol Organizasyonu Sorumlusu olarak Yeliz KARAARSLAN ve Bildirilerin Yönlendirilmesi Sorumlusu olarak Osman BAL görevlendirildi.

15. THBTK kurulları, kurultay web sayfası, kurultay sloganı ve içeriği, kurultay kapsamında yapılacak sosyal etkinlikler, bildiri yazım kuralları vb. konular görüşülerek toplantı tutanağı oluşturuldu.

TMMOB
HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
EKİM 2014

 

 


Yukarı Çık