16. TÜRKİYE HARİTA BİLİMSEL VE TEKNİK KURULTAYI KAPSAMINDA KURUM ZİYARETLERİ

Oda Yönetim Kurulu ve Kurultay Yürütme Kurulu Üyelerimizin katılımıyla kamu kurumlarının üst düzey yöneticileri ziyaret edilerek kurultaya davet edildi.

3-6 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara`da Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek olan 16. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı kapsamında, kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri ziyaret edildi.

Ziyaretler kapsamında Hacettepe Üniversitesi Geomatik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Türker, Hacettepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Özcan Yıldırım GÜLSOY, Harita Genel Komutanı Dr. Müh. Albay Osman Alp, Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Ömer Alan,  Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Bayraktar ve Tarım Reformu Genel Müdürü Abdullah Burak Keser makamlarında ziyaret edildi. 

İlgili ziyaretlere Oda Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kurultay Başkanı Prof.Dr. Rasim Deniz ve Kurultay Yürütme Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Taylan Öcalan katılarak, kendilerine kurultay içeriğine dair bilgi vererek davette bulundular.

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Mart 2017

Yukarı Çık