BURSA KENT KONSEYİ BAŞKANI HASAN ÇEPNİ ZİYARET EDİLDİ.

BURSA KENT KONSEYİ BAŞKANI HASAN ÇEPNİ ZİYARET EDİLDİ.

HKMO Bursa Şubesi Başkanımız Ali Faruk ÇOLAK ve yönetim kurulu üyelerimizden oluşan heyet 28 Temmuz 2017 Cuma günü Bursa Kent Konseyi Başkanı Sn.Hasan ÇEPNİ‘yi makamında ziyaret etti.

Görüşmede HKMO Bursa Şubesi Başkanı Ali Faruk ÇOLAK tarafından şubemizce yürütülen çalışmalar ve harita mühendisliğinin günümüzdeki uygulama alanları hakkında kısa bir bilgilendirme yapıldı.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan ÇEPNİ Kent Konseyi‘nin Bursa için önemine değinerekKent Konseyi bünyesinde 30 çalışma grubunun yanında Kadın, Gençlik, Çocuk ve Engelliler Meclisi bulunduğunu, Bursa Kent Konseyi‘nin yılda 2000 faaliyet yapabilecek güce ulaştığını, kültürden sanata, tarihten edebiyata her alanda örnek projeleri hayata geçirdiklerini ifade etti.

HKMO Bursa Şubesi olarak üye olduğumuz Bursa Kent Konseyi ile birlikte şehrimiz yararına yapılacak çalışmalara katkı sağlamaya hazır olduğumuzu belirten HKMO Bursa Şubesi Başkanı Ali Faruk ÇOLAK ziyaretin sonunda Bursa Kent Konseyi Başkanı Sn.HasanÇEPNİ‘ye şehrimize katkılarından dolayı plaket takdim etti.


Yukarı Çık