MESLEKİ SORUNLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ KONULU TOPLANTI YAPILDI

 

12 Ağustos 2017 tarihinde Merit Şahmaran Resort  Hotel`de HKMO  Genel Başkanı Ertuğrul Candaş, 2. Başkan Turğay ERKAN, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Levent Özmüş, Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri Ali İPEK ile Büro/Şirket sahipleri üyelerimiz ve Bölge yönetim kurulu üyelerimizin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

HKMO Van Bölge Temsilcilik Yönetim Kurul Başkanı Ümit KESER  toplantıya katılım  sağlayan Genel Merkez Yönetim Kurul üyeleri başta olmak üzere toplantıya katılan üyelerimize hoş geldiniz diyerek açılış konuşmasını yaptı. Açılış konuşmasından sonra Oda Genel Başkanı Ertuğrul CANDAŞ konuşma yaptı. Oda Genel Başkanı Ertuğrul CANDAŞ Konuşmada mesleki konular ile ilgili katılımcılardan görüş istedi. Katılımcılar tarafından bildirilen görüşler değerlendirildi.

Toplantıda LİHKAB, Yeni Tip Sözleşmeler, Bilirkişilik, mesleki sorunlar, Mesleki Denetim Uygulamaları hakkında bilgilendirme yapıldı. Yaşanılan mesleki sorunlarla ilgili hukuki süreçlerin devem ettiği ve bu süreçlerin de takip edildi belirtildi.

Toplantıya ev sahipliği yapmaktan ve katılımcıları ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu,başta Genel Merkez Yönetim kurul üyelerine ve toplantıya katılan tüm üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. 


Yukarı Çık