ŞUBEMİZİN 14. OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI!!!

 Şubemizin 14. Olağan Genel Kurulu 27 Ocak 2018 tarihinde Bursa Akademik Odalar Birliği Yerleşkesi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Genel Kurula HKMO Genel Merkezimizden Genel Sekreter Ayhan ERDOĞAN, Genel Sayman Yeliz KARAASLAN ve Örgütlenme Sekreteri Ali İPEK, Ak Parti Nilüfer İlçe Başkanı Harita Mühendisi Celil ÇOLAK, Nilüfer Belediye başkanı Mustafa BOZBEY, Ziraat Mühendisleri Odası Bursa Şube II.Başkanı Dr Fevzi ÇAKMAK, Kimya Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Ali ULUŞAHİN, Bursa Peyzaj Mimarları Odası İl temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Necla YÖRÜKLÜ, Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Lale YILDIZ, önceki dönem Şube Başkanlarımız Ali KIRAN ve UFUK AY ile meslektaşlarımız katıldı.
Oda Gözlemcisi Şafak FİDAN`ın salona iştirakiyle başlayan Genel Kurulda; Divan Başkanlığına Kasım Şükrü KARABULUT, Divan Başkan yardımcılığına Ayhan KARADENİZ, yazman üyeliğe Nesrin TUNCER ve Ali KÖŞKER seçilmiştir.
13. Dönem Şube Başkanı Ali Faruk ÇOLAK`ın açılış konuşmasının ardından Akademik Oda Başkanları, Ak parti Nilüfer İlçe Başkanı ve Genel Merkez Genel sekreterimizin konuşmalarının bitiminde 13.Dönem Şube yazmanımız Burak Muhammet KAPLAN tarafından 13. dönem Faaliyet Raporu sunumu yapılmıştır. Seçime katılacak olan yönetim asil-yedek ve delege asil-yedek üyeler divan heyetine sunulmuştur.
Dilek ve öneriler kısmında katılımcı meslektaşlarımızın görüş ve önerileri ile Ali Faruk ÇOLAK`ın konuşmasının ardından Genel Kurulumuz Divan Başkanlığı`nca sonlandırılmıştır.
Genel Kurulun Harita ve Kadastro Mühendislerine yakışır şekilde geçmesinde katkısı bulunan başta Divan Başkanlığı, Konuk katılımcılar, Genel Kurulumuzu onurlandıran meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
14. Olağan Genel Kurulumuzun mesleğimize, meslektaşlarımıza, Milletimize ve Ülkemize hayırlı olmasını dileriz.


Yukarı Çık