HARİTA BÜLTENİMİZİN 99. SAYISI YAYIMLANDI

Bültenimiz, 99.Sayısına ulaştı ve yine dopdolu. İlk sayımızda belirtilen ilkelerde vurgulandığı gibi meslek alanımızla ilgilenen ve oda çalışmalarına yer veren bir Bülten olmasının yanısıra, meslektaşlarımızın zevkle okuyabileceği kültür sanat kıvamında bir dergi hazırlandı.

Bülteni daha zengin ve doyurucu hale getirmek adına geçtiğimiz sayılarda başlattığımız köklü değişikliklerle birlikte bu sayımızla dergimizi bir üst noktaya taşımış olmanın sevincini yaşıyoruz. 100. sayıya yaklaşırken, bu sayımızda yine sizlere Odamızın çalışmalarından ve mesleğimizle ilgili gelişmelerden haberler vermekle birlikte, dosya konusu olarak Toplumcu Belediyeciliği ele aldık, Fatih Mehmet Maçoğlu ile ropörtaj gerçekleştirdik,  yazı dizilerimiz yine devam etti, kültür-sanat yazılarına, üyelerimizden haberlere, mesleğimizle ilgili gelişmeler içeren köşe yazılarına ve daha fazlasına yer verdik.  

99. Sayı Harita Bülteni‘ni Şube ve Merkeze bağlı temsilciliklerimizden edinebilirsiniz. Üyelerimizin talep etmesi durumunda oda bilgi sisteminde kayıtlı bulunan adreslerine basılı bülten gönderilecektir.

Harita Bülteninin 99. sayısına ulaşmak için tıklayınız.

99. Sayımızı e-dergi olarak okumak için tıklayınız.

Sevgilerimizle.

TMMOB
HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
ŞUBAT 2018

Yukarı Çık