14. DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI!!!

14. DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI!!!

 Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Bursa Şubesi 14.çalışma dönemi 1. Danışma kurulu toplantısı, 17 Mart 2018 Cumartesi Günü BAOB yerleşkesindeki Şube toplantı salonumuzda HKMO Ana Yönetmeliğin 68.maddesine göre oluşturulan Danışma kurulu Üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Danışma kurulu toplantısı aşağıdaki gündemle yapılmıştır.

Gündem:

1-14.Dönem Yönetim kurulun`dan talepler;

2-46.Olağan Genel Kurul`nda görüşülmek üzere Odamız mevzuatları hakkında yaşanan sorunlar, aksaklıklar, yapılması istenen değişiklikler ve öneriler;

3-Sorular ve Öneriler;

 

Toplantı Şube II. Başkanımız Başar BULUT`un açılış konuşmasıyla başlamıştır.

 

Danışma kurulu üyelerimize; Şube sekreterimiz Mehmet ÖKSÜZ tarafından 14. Dönem etkinlik takvimi detaylı olarak anlatılmış, yapılması planlanan ve üyelerimizin talep ettiği etkinlikler üzerinde görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Danışma Kurulu Üyelerimiz tarafından; 

Danışma kurulu üyelerimiz 14. Dönem yönetim kurulundan meslek adına yeni gelişmelerin yakından takip edilmesini, mesleki tanıtım günleri yapılmasını, odamıza genç meslektaşlarımızın daha ilgili hale getirecek etkinlikler yapılmasını taleb etmişlerdir. Ayrıca meslekteki yeni teknolojik ve bilimsel gelişmeler içinde odamızdan beklentilerini iletmişlerdir. 

Son olarak önümüzdeki genel merkez seçimlerinde yapılacak olan genel kurula taşımak istedikleri konular üzerinde istişarelerde bulunulmuş, sonrasında toplantı sona ermiştir.
Yukarı Çık