YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TANIŞMA ÇAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Her yıl Şubemiz Öğrenci Komisyonu tarafından Üniversitelerde düzenlenen tanışma çayları çerçevesinde, 28 Mart 2018 Çarşamba günü YTÜ İnşaat Fakültesi Konferans Salonunda Yıldız Teknik Üniversitesi tanışma çayı düzenlendi.

Harita/Geomatik Mühendisliği Bölümü Öğrencileri arasındaki iletişimi sağlamak, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odasını tanıtmak ve Odamızın ve Öğrenci Komisyonumuzun çalışmalarını bölüm öğrencileri ile paylaşmak amacıyla her yıl Şubemiz Öğrenci Komisyonu tarafından Üniversitelerde düzenlenen tanışma çayları çerçevesinde, 28 Mart 2018 Çarşamba günü YTÜ İnşaat Fakültesi Konferans Salonunda Yıldız Teknik Üniversitesi tanışma çayı düzenlendi.

Şube Yönetim Kurulu II. Başkanı Hasan Yalçın Arıpınar, Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Yaşar Belen, Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Cesur, Bölüm Başkan yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi N. Onur Aykut ve Dr. Öğretim Üyesi Alper Şen, Şubemiz işyeri temsilcisi Öğretim Gör. Dr. Taylan Öcalan, bölüm öğretim üyeleri ve bölüm öğrencilerinin katıldığı tanışma çayı Odamızın kısa tanıtım filmi ile başladı. Tanıtım filminin ardından etkinliğin sunuculuğunu yapan bölüm öğrencisi Gizem Sezer‘in daveti ile Şubemiz adına Yönetim Kurulumuz II. Başkanı sayın Hasan Yalçın Arıpınar, Bölüm Başkan yardımcısı sayın Onur Aykut, işyeri temsilcimiz sayın Taylan Öcalan birer konuşma yaparak YTÜ Harita Mühendisliği Bölümü özelinde yapılan çeşitli değerlendirmelerin yanı sıra Odamızın mesleki ve toplumsal alanlarda yürüttüğü faaliyetler ve öğrenci üyelik hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

Öğrenci Komisyonu üyelerimizden ve Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü Yağızhan Dizdar ise HKMO Öğrenci Üyeliği, HKMO tarafından düzenlenen Yaz Eğitim Kampları, Genç Haritacılar Günleri ve Şube Öğrenci Komisyonumuzca gerçekleştirilen İstanbul Haritacıları Sosyal Çalıştayı, teknik geziler, piknikler gibi dönem içerisinde gerçekleştirilen etkinlik ve çalışmalar ile ilgili çeşitli bilgilendirmelerin bulunduğu bir sunum gerçekleştirdi.

Tanışma toplantısı, açılış konuşmalarının ve sunumların ardından, Şubemizce sunulan çeşitli ikramların yer aldığı çayla son buldu. Oda-Öğretim Görevlisi-Öğrenci ilişkilerinin geliştirilmesinde önemli bir araç olduğuna inandığımız tanışma çayımızın düzenlenmesinde emeği geçen tüm öğrenci arkadaşlarımıza ve bölüm başkanlığına, katılım sağlayan öğrenci ve öğretim üyelerine teşekkür eder, Oda-Bölüm ve Öğrenci ilişkilerinin pekiştirilmesi ve geleceğe taşınmasında önemli rolü olan bu tür etkinliklerin ilerleyen dönemlerde de sürdürülmesini dileriz.Dosyalar

(361 KB) (30.03.2018 15:21:45)

(269 KB) (30.03.2018 15:22:14)

(289 KB) (30.03.2018 15:22:36)

Yukarı Çık