HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNİYET PROJESİ SERGİSİ 4 MAYIS 2018 CUMA GÜNÜ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİN`DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Hacettepe Üniversitesi Geomatik Mühendisliği Bölümü mezuniyet projesi sergisi 4 Mayıs 2018 Cuma günü Hacettepe Üniversitesin‘de gerçekleştirildi.

Mezuniyet hakkı kazanan öğrenci meslektaşlarımızın sunumlarını gerçekleştirdiği bu önemli günde Hacettepe Üniversitesi Kurucu Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hayrettin Gürbüz`ün bölümün 35 yıllık geçmişine dayanan tarihçesini ve Bölümün açılması için verilen mücadeleleri anlatarak günü daha da anlamlı hale getiren konuşmasının ardından Mühendislik Fakültesi Dekanı Sn. Prof Dr. Candan Gökçeoğlu‘nun konuşmasını gerçekleştirerek mesleğe adım atan öğrencileri kutladı. Ardından sözü alan Bölüm Başkanı Sn. Prof. Dr. M. Tekin YÜRÜR bu önemli günde öğrenci meslektaşlarımızla bir arada olabilmenin haklı gururlarını yaşadıklarını belirtti. Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası adına sözü alan Örgütlenme Sekreterimiz Sn. Murat Türüdü, Oda faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra Şubemiz adına Başkan Sn. Hüseyin ARKAN söz alarak şube faaliyetlerini bizlere aktardı. Firmaların tanıtım konuşmaları ardından oylanan mezuniyet projelerinde dereceye giren meslektaşlarımız belirlendi. Mezun olan öğrenci meslektaşlarımıza Şubemiz tarafından çeşitli hediyeler ve plaketleri takdim edildi.

Mesleğe ilk adımlarını atan öğrenci meslektaşlarımızın başarılı geçen proje sunumlarından dolayı kendilerini tebrik eder, ev sahipliği için Hacettepe Üniversitesi Geomatik Mühendisliği Bölümü öğretim görevlilerine teşekkür ederiz.


Yukarı Çık