YTÜ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ARAZİ PİKNİĞİ YAPILDI

5 Temmuz 2018 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi bahçesinde Arazi Stajı yapan bölüm öğrencilerimize yönelik geleneksel olarak düzenlediğimiz Arazi Pikniği yapıldı.

 

Arazi Pikniğine Genel Merkez Yönetim Kurulu Üuemiz Dr. Taylan Öcalan, Şube II. Başkanımız Hasan Yalçın Arıpınar, Şube Sekreterimiz Yaşar Belen ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Gürsoy, Harita Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.D.Uğur Şanlı, Bölüm Öğretim Üyeleri ve Bölüm öğrencilerimiz katıldı.

Bölüm Başkanı Prof.Dr.D.Uğur Şanlı pikniğin açılışında geleneksel arazi pikniğin düzenlenmesinde ve diğer etkinliklerdeki katkılarından dolayı şubemize teşekkür ederek, öğrencilerin gerek eğitim hayatında gerek ise mezuniyet hayatında Odamız ile birlikte olmaları gerekliliğini vurguladı. Sn Prof.Dr.D.Uğur Şanlı`dan sonra söz alan Şube II. Başkanımız Hasan Yalçın Arıpınar da öğrencilik hayatından itibaren Odamızın meslektaşlarımızın katkı ve çabaları ile yan yana yürüyeceğini, bunun için bu gün olduğu gibi mezun olduktan sonrada Oda çalışmalarına her alanda aktif katılım sağlamaları gerekliliğini vurgulayarak başarılar diledi.

 


Yukarı Çık