TKGM İÇ DENETİM BİRİMİ DENETİM EKİBİYLE ÜYELERİMİZİ BULUŞTURDUK.

Tescile Konu Harita ve Planların Kontrol ve Tescil Süreci Sistem Denetimi kapsamında gerçekleşen ortak toplantılar dizisinin ilki Odamız İzmir şubesinde gerçekleştirildi.

 

TKGM İç Denetim Birimi Başkanlığı tarafından yürütülen "Tescile Konu Harita ve Planların Kontrol ve Tescil Süreci Sistem Denetimi" kapsamında, Odamız ev sahipliğinde, üyelerimizle denetim ekibini bir araya getirmeyi amaçlayan toplantılar dizisinin ilki Odamız İzmir şubesinde gerçekleştirildi.  TKGM İç Denetçileri Öner Samat, Seçkin Yılmazer, Sait Uğurlu ve Tamer Koç ile HKMO İzmir şubeye bağlı kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren üyelerimizin katılımıyla gerçekleşen Toplantıda, Tescile Konu Harita ve Planların Kontrol ve Tescil Süreci`ne ilişkin bölgedeki üyelerimizin talep ve önerileri görüşülerek, süreçte yaşanan problemler dile getirildi ve çözüm önerileri sunuldu.

Mühendislik hizmetlerinin kontrol ve onay sürecini iyileştireceğine ve kamu hizmetlerinin daha etkin sunulmasını sağlanacağına inandığımız bu modeldeki toplantılar dizisi, odamızın farklı şube ve temsilciliklerinde, Odamız ve TKGM işbirliğiyle devam edecektir.

Son derece verimli olduğunu düşündüğümüz bu toplantı modelinin, diğer Kamu kurumları tarafından da düzenlenmesini diliyor, bir ilki gerçekleştiren TKGM ve Denetim Ekibine, katılım gösteren üyelerimize teşekkür ediyoruz.

 

TMMOB

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası

Temmuz 2018 


Yukarı Çık