HARİTA BÜLTENİ DERGİMİZİN 100. SAYISI SİZLERLE

1990 yılında ince bir fasikül olarak yayın hayatına başlayan Harita Bülteni, 100. sayıya ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. Üyelerimizle geliştirdiğimiz ve her geçen gün artan bağda köprü görevi yapan unsurlardan biri olan Harita Bülteni Dergimiz, zaman içerisinde değişim ve gelişim kaydederek aynı emek ve özveri ile sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Bu sayımızda yine sizlere Odamızın çalışmalarından ve mesleğimizle ilgili gelişmelerden haberler vermekle birlikte, dosya konusu olarak İmar Affını ele aldık, İlkay Akkaya ile ropörtaj gerçekleştirdik,  başta FIG2018 etkinliği olmak üzere büyük etkinliklerimize yer verdik. Yazı dizilerimiz yine devam etti. Kültür-sanat yazılarına, dünya ve ülke gündemine, üyelerimizden haberlere, mesleğimizle ilgili gelişmeler içeren köşe yazılarına ve daha fazlasına yer verdik. 

 

100. Sayısını yayımlamamız vesilesi ile bugüne kadar Harita Bülteni Yayın Kurullarında başta vefat ederek aramızdan ayrılmış dostlarımız olmak üzere tüm görev yapmış ve halen yapmakta olan değerli arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, sesimiz oldukları için şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Nice 100. sayılara...

 

Harita Bülteninin 100. sayısına ulaşmak için tıklayınız.

 

100. Sayımızı e-dergi olarak okumak için tıklayınız.

 

Sevgilerimizle.

 
TMMOB
HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI
TEMMUZ 2018Dosyalar

HARİTA BÜLTENİ 100. SAYI (17923 KB) (18.07.2018 17:12:53)

Yukarı Çık