DSİ GENEL MÜDÜRÜ SAYIN MEVLÜT AYDIN ZİYARET EDİLDİ

Odamız Yönetim Kurulu tarafından 03.10.2018 tarihinde Devlet Su İşleri Genel Müdürü Sayın Mevlüt Aydın makamında ziyaret edildi. Ziyarete Odamız adına Genel Başkan Orhan Kasap, II. Başkan Ayhan Erdoğan, Genel Sekreter Ali İpek ve Genel Sayman Yeliz Karaarslan katıldı.

 

Ziyarette; görevine yeni atanan sayın genel müdürün tebrik edilmesi, birlikte çalışabilirlik ve iş birliği, üniversite eğitimi, kurum bünyesinde çalışan harita mühendisi meslektaşlarımızın konumları ve önemi, kurum içerisinde son zamanlarda gerçekleşen yeniden yapılanma gibi konulara dair sohbette bulunularak, mesleğimizle ilgili DSİ bünyesinde gerçekleşen faaliyetlere ve mevzuat çalışmalarına ilişkin her türlü katkının Odamızca verileceği vurgusu yapıldı.

 

Ziyaret esnasında bizleri sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan Sayın Genel Müdür Mevlüt Aydın‘a teşekkürlerimizi sunuyor, önümüzdeki süreçte daha sık iletişim içerisinde olacağımızı, meslek ve meslektaşlarımızın çıkarları adına diğer kamu kurumlarıyla temaslarımıza devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Ekim 2018

 


Yukarı Çık