HER YÖNÜ İLE İMAR BARIŞI PANELİ EDİRNE`DE YAPILDI

6 Ekim 2018 tarihinde Makine Mühendisleri Odası Edirne Şubesi Konferans Salonunda Edirne İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri ve meslektaşımız Yılmaz Eren’in yürütücülüğünde, Yönetim Kurulu Üyemiz ve SHKMMB sahibi Melih Şükrü Aysezen, Avukat Ziya Çelik ve Edirne Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü Tapu Şube Müdürü Remzi Çivi’nin konuşmacı olarak katıldığı Her Yönüyle İmar Barışı etkinliği gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını Şube Başkanımız Alişan Çalcalı`nın yaptığı etkinliğin yürütücülüğünü Edirne İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri ve meslektaşımız Yılmaz Eren yaptı. Kanuna ait hukuksal sorunlar ve uygulamalar hakkında Avukat Ziya Çelik, Tapu Müdürlüğündeki uygulamalar ve sorunları konusunda Remzi Çivi, genelgenin sahada uygulanmasına yönelik Melih Şükrü Aysezen konu hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Sunumların ardından verilen aradan sonra soru cevap şeklinde yürütülen panelimiz bu konuda birçok konuda yaşanan sorunlara cevap bulmaya çalıştı. Etkinliğimizde paylaştıkları bilgi ve görüşler için panelist olarak yer alan Sayın Remzi Çivi `ye, Sayın Melih Şükrü Aysezen`e, Sayın Avukat Ziya Çelik`e, Paneli Yürütücülüğünü yapan Yılmaz Eren`e ve etkinlik mekânının tesisini sağlayan Makine Mühendisleri Odası Edirne Şubesi Yönetim Kurulu`na ve personeline teşekkür ederiz.


Yukarı Çık