YTÜ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ TANIŞMA ÇAYI DÜZENLENDİ.

Harita Mühendisliği Bölümü Öğrencileri arasındaki iletişimi sağlamak, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odasını tanıtmak ve Odamızın ve Öğrenci Komisyonumuzun çalışmalarını bölüm öğrencileri ile paylaşmak amacıyla her yıl Şubemiz Öğrenci Komisyonu tarafından Üniversitelerde düzenlenen tanışma çayları çerçevesinde, 12 Ekim 2018 Cuma günü YTÜ İnşaat Fakültesi Konferans Salonunda tanışma çayı düzenlendi.

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Alişan Çalcalı, Şube Yönetim Kurulu II.Başkanımız Hasan Yalçın Arıpınar, Şube Yönetim Kurulumuz Yazman Üyesi Yaşar Belen, YTÜ Harita Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Doğan Uğur Şanlı, Bölüm öğretim üyeleri ve Bölüm öğrencilerinin katıldığı, Bölüm öğrencisi Sinem Kale`nin açılış konuşması ve sunuculuğunu yaptığı tanışma çayında, Prof.Dr. Doğan Uğur Şanlı,  Şube Yönetim Kurulu II.Başkanımız Hasan Yalçın Arıpınar`ın konuşmalarından sonra Şube Öğrenci Komisyonumuz adına  Yağızhan Dizdar ve Ahmetnur Muhammed , Şube Öğrenci Komisyonumuzun çalışmaları hakkında bir sunum yaptı.

Tanışma toplantısı, açılış konuşmalarının ve sunumların ardından Şubemizce sunulan çeşitli ikramların yer aldığı çayla son buldu. Oda-Öğretim Görevlisi-Öğrenci ilişkilerinin geliştirilmesinde önemli bir araç olduğuna inandığımız tanışma çayımızın düzenlenmesinde emeği geçen tüm öğrenci arkadaşlarımıza ve bölüm başkanlığına, katılım sağlayan öğrenci ve öğretim üyelerine teşekkür eder, Oda-Bölüm ve Öğrenci ilişkilerinin pekiştirilmesi ve geleceğe taşınmasında önemli rolü olan bu tür etkinliklerin ilerleyen dönemlerde de sürdürülmesini dileriz.


Yukarı Çık