ŞUBE BİNAMIZIN AÇILIŞI VE YENİ YIL KOKTEYLİ YAPILDI.

5 Ocak 2019 tarihinde Genel Merkez Yönetim Kurulumuz, Şube Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte Şubemizin yeni mekanının açılışı gerçekleştirildi.

2018 yılı içerisinde alımı ve tadilat süreci tamamlanan şubemizin yeni mekanının açılışı HKMO 46.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kasap, HKMO 46.Dönem Yönetim Kurulu Eğitim Sekreteri Taylan Öcalan, HKMO 46.Dönem Denetleme Kurulu Üyesi Selahattin Avşar, HKMO 46.Dönem Onur Kurulu Üyesi Mahmut Gültekin, Şube binasının alımında emeği geçen HKMO 45.Dönem II.Başkanı Turgay Erkan, Şube tadilatında emeği geçen TRİARCH MİMARLIK sahipleri Mimar Ulaş Ataseven ve Mimar Buket Kaya Ataseven, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Üyelerimiz ve Öğrenci Üyelerimizin katılımı ile yapıldı.

Şube Başkanımız Alişan Çalcalı ve Oda Genel Başkanı Orhan Kasap`ın birer konuşma yaptığı açılıştan sonra 2019 yılı yeni yıl kokteyline geçildi. Şube açılışında ve Yeni Yıl kokteylinde bir arada olduğumuz başta HKMO Genel Merkez Yöneticilerimiz, Üyelerimiz ve Öğrenci Üyelerimiz ile Şube etkinliklerimizde bizleri yalnız bırakmayan hocamız Sayın Prof.Dr.Ahmet Aksoy ve Ömer Demirağ`a teşekkür ederiz.


Yukarı Çık