HKMO İSTANBUL ŞUBEMİZLE ORTAK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPTIK

Şubelerimiz ve Merkeze Bağlı Temsilciliklerimizin gündem ve taleplerini doğrudan dinlemek, Genel Merkez gündem ve çalışmalarını Şube Yönetim Kurullarıyla ve Bağlı Temsilciklerle doğrudan paylaşmak, birlikte karar almak, birlikte üretmek ve ilişkileri geliştirmek adına başlattığımız; şubelerimizle ortak gündemli yönetim kurulu toplantılarımıza İstanbul Şubemizle devam ettik. 

 

İstanbul Şubemizde, 02.02.2019 tarihinde Genel Merkez Yönetim Kurulu ile İstanbul Şube Yönetim Kurulumuzun bir araya geldiği toplantıda; sırasıyla Şube Yönetim Kurulu toplantı gündemini ve Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantı gündemini birlikte ele aldık. Yönetim Kurulları toplantı gündemlerinin yanı sıra Şube özelindeki sorunları ve beklentileri de ele aldığımız toplantıda, Genel Merkez ve Şube çalışma ve etkinliklerine dair görüş ve önerileri de değerlendirdik. 

 

Birlikte karar almak, birlikte üretmek ve güçlenen ilişkiler sayesinde üyelerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla başlattığımız ortak yönetim kurulu toplantılarımızın devam edeceği bilgisini üyelerimize sunarken misafirperverlikleri için İstanbul Şubemizin Yönetim Kurulu üyelerine ve çalışanlarına bir kez daha teşekkür ederiz.  

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Şubat 2019

Yukarı Çık