BOTAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkanımız Orhan Kasap ve Genel Saymanımız Yeliz Karaarslan; 14.02.2019 tarihinde BOTAŞ Etüt ve Proje Daire Başkanı Meslektaşımız Sayın Dr. Necati Evren başta olmak üzere meslektaşlarımız olan Etüt ve Proje Daire Başkan Yardımcısı Sayın Argun Akyazı, Etüt Proje Daire Başkanlığı Boru Hatları Etüt Müdürü Sayın Selim Çiçek, Etüt Proje Daire Başkanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Müdürü Sayın Erdinç Örsan Ünal ve Yönetim Kurulu eski üyelerimizden Sayın Özkan Talay`ı makamında ziyaret etti. 

 

Ziyarette; kurum bünyesinde çalışan harita mühendisi meslektaşlarımızın konumları ve önemi, kamuda harita mühendisliği kadro ve atamaları, kurum bünyesinde gerçekleştirilen projeler ve meslektaşlarımızın Odamızdan beklentilerine dair istişarelerde bulunularak, mesleğimizle ilgili BOTAŞ bünyesinde gerçekleşen faaliyetlere ve mevzuat çalışmalarına ilişkin her türlü katkının Odamızca verileceği vurgusu yapıldı.

 

Ayrıca Nisan ayında gerçekleştirecek olduğumuz 17.  Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayına meslektaşlarımız davet edilerek, kurumda gerçekleştirdikleri projelere dair bildiri sunmaları yönünde tavsiyede bulunuldu. 

 

Ziyaret esnasında bizleri sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan meslektaşlarımız Sayın Dr. Necati Evren, Sayın Argun Akyazı, Sayın Selim Çiçek, Sayın Erdinç Örsan Ünal, Sayın Özkan Talay ve diğer meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, önümüzdeki süreçte daha sık iletişim içerisinde olacağımızı, mesleğin ve meslektaşlarımızın yararları için kamu kurumlarıyla temaslarımızın süreceğini belirtmek istiyoruz.

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Şubat 2019

Yukarı Çık